Bu aralar en çok dinlediğiniz şarkı ne?

Genelde ne tarzda dinliyosunuz ? Benim özellikle bu aralar Incubus - Love Hurts çok dinlediğim bi şarkı :)

0|0
16|40

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimi yıllar yılı elektronik müzik karşıtı biri olarak tanımlarken ve heavy metalin yolunda headbanglerle coşarken son zamanlarda bana bir şeyler oldu ve dub-step'e olan beğenim arttı. Tabii ki hiçbir metal türünü bir kenara atmış değilim hala daha açıp açıp Ark'lar Amon Amarth'lar Rammstein'ler Arch Enemy'ler Megadeth'ler dinlemişliğim vardır. Fakat son dönemde şu dub-step parçasına kafayı takmış durumdayım.

Skrillex - First of the Year (Bill Fore - Drum Cover olanını dinleyiniz, ağır davul ritimleriyle çok daha hoş olmuş)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

Kızlar Ne Diyor 16

• Mehmet Erdem - Hakim bey

Gökhan türkmen - bitmesin

0|0
    0|0
  • bunlar, link

link

0|0
    0|0
  • link günde beş kere dinlemesem rahat edemiyorum o derece.

0|0
    0|0
  • bugün tüm gün mahzar alanson-ah bu ben i dinledim resmen sabah uyanınca aklıma bi şarkı takılır dışarı çıkana kadar internetten indirir gün içinde en az 6 7 kez dinlerim hep böyle..:)

0|0
    0|0
  • teomanın parçaları... youtube da biri 100 parçasını ard arda bağlamış sağolsun ama araya bide salak bi kadının müziği girio 99 parça teoman...

0|0
    0|0
  • JB - As Long As You Love Me

Florida - Whistle

Taio Cruz - There She Goes

Bu 3'lü benim yaz favorim...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • evetevet ben de love hurts ve james blunt-tears and rain(bunu günde en az 20 kere dinliyorum)

0|0
    0|0
  • link bu aralar sadece bu

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Gökçe kırgız..KIYABİLİRMİYİM)) favorim bu ara..

0|0
    0|0
  • rihanna-where have you been

0|0
    0|0
  • Michael jackson- bellie jean fix menüm <3<3

0|0
    0|0
  • The Script-The man who can't be moved :D sürekli, dinliyorum

0|0
    0|0
  • Mustafa ceceli - Sevgilim..