Arkadaşlar herkesten bir güzel söz istiyorum fakat başkasıan ait olmayacak şuanda düşünüp buraya yazıcak en kalteli bulduğuma şiir yazacağım?

Söz veriyorum evet gençler sözlerinizi bekliyorum bakalım ne kadar orijinaliz fakat yazan kişnin sevgiisi varsa ona yazmam pas geçerim

Güncellemeler:
1 saat sonra şiir yazacağım kişiyi belirleyeceğim..
Son 20 dakika erkekleri de bekliyorum son sözleri alıyım sonra şiir yazacağım kişiyi belirleyeceğim ve bir arkadaşın isteğiyle burada palyaşacağım herkes görecek yani

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Meğer gözlerin kahveymiş senin
    Bulduğum denizde boğulurken görememişim ben..

0|1
    0|0
    • Helal olsun! Ne cevherler varmış be... Böyle yazmasak ortaya çıkacağınız yok

• Dünkü paylaşımım ynaıtsız kaldı :)

• hım görmedim ki hiç

Kızlar Ne Diyor 7

• Ah düştüm yine kuyuların en kör noktasına Allaha kulluk için geldiğim dünyada mı yoksa yalnızlığa terk edilmiş bir zindandamıyım?

1|0
    0|0
    • Woowww.. İşte budur abi helal sana.. Bırakın boş boş paylaşımları şöyle paylaşımlarla ne cevherler çıkıyor ortaya var mı bir yazarlık?

• O senin kalbinin ruhunun en görkemli makamı kardeş.. teşekkür ederim kolay gelsin

• Sözleri bekliyorum eğer daha kimse yazmassa okyuacağım sözleri ve en güzeline bir tane şiir gelicek benden soracağım ona nasıl bir şiir istersein diye

• Yüreğinde bir yangın sönse , başka yangının çıkması için körükleniyor insan.

0|0
    0|0
    • Güzel tuttum bu sözü :) Tebrikler var mı bir yazarlık? Eğer başka söz gelmezse şiir sanadır :)

• 11 yıldır günlük yazıyorum. bu dün yazdığım bir cümle.

• Helal aramızda yazarlar vamış beeeuan şu paylaşımı yaptığım için son derece mutlu oldum helal 11 yılına senin üstadım

• Hayır gözüme birşey kaçmadı gerizekalı tabi ki ağlıyorum

>>Bana şiyir yaz<<

0|0
    0|0
  • Her zaman yanındayım diyenlerleydik bu zamana kadar evet şimdi yalnızız sonsuza kadar...

0|0
    0|0
    • Vay vay vay.. Urfalıyam ezelden :D Süpersiniz bayanlar... Vallahi şimdi şiir yazmaktan vazgeçicem çok güzel yasıyorsunuz :)

• :)) teşekkür ederim

• Rica ederim siz böyle yazın ben size daha çok teşekkür ederim :)

• Hayat seninle cekilir hale gelmisti, sen gittin ya hayat yine cekilmez simdi Sozler bana ait

0|0
    0|0
    • Orijinal olduğu kesin ama çok iyi bir söz değil ama iyi bir başlangıç :) Yine de tebrikler :)

• Duyduğun son kelime, sarf ettiğim son kelime olsun. Biraz fazla pesimistik ama demek ki romantizm anlayişim buymuş.

0|0
    0|0
    • Hahahah :D Olsun senin üslubun bu orjinallik için teşekkürler yetnekli insan :) Şiirler bitti mi aralarında tartıcam en iyisi kiminse onea güzel bir şiir yazıcam bugün :)

• Rica ederim :) Cevaplarin altina değil de güncellemeye yazarsan sevinirim. Bana yazmasan da merak ediyorum şiiri :3

• Tamam oraya yazacağım :) Pesimistik insan :) Eğer olnakalarım olsaydı en güzel sözü yazna gitarda öğretirdim bedavaya :) Herkes görsün yazdığım şiir hatta yazdığım kişini ismini de yazarım

• ben öyle söz möz bilmem atkı aldım ona soğukta üşümesin diye çünkü sıcaktan nefret eder... ne de yakışır zarif boynuna :) inşallah ilerde sarılarak ısıtırım onu.

0|0
    0|0
    • soğuktan nefret eder diyecektim :)

• şairane yönüm pek yoktur aslında ama... ondan daha ince ruhlu olduğum kesin :) arkadaş öğretmen. geçen bir baktım google da "karneye yazılacak sözler" diye arama yapmış :D o gün yerle bir olduğum gündü :D

• hAHAHAHA :D O da güzelmiş onun fakrlı yönleri güzeldir mmerak etme herkes şair olacak diye bir şey yok ama sende var bişiler :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Manyaksın olum l*n senivyom seni :PP

0|0
    0|0
    • :D Bunun yerine bir söz yazabilirdin bek tek kzılaa demdemiştim herkese demiştim ama erkekleriin anladığı bu :)

Yükleniyor...