Kitap okuma alışkanlığı hakkında?

Kitap okuyan arkadaşlar buna nasıl başladınız ve kitap okumaya nerden nasıl başlamamı önerirsiniz? teşekkürler

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok basit tabiki de boşluktan.. Ya da şöyle anlatayım bir işe yaradığını hissetmek bir şeyler bilmek kendini geliştirme isteği varsa zaten okuyorsun. Ama ben şöyle başlamıştım kuzenim çok kitap okuyordu ve sürekli bana anlatıyordu ve günden güne onun konuşmalarının değiştiğini bir olaya farklı farklı yorumlar yaptığını kısacası onun değiştiğini farkettim. Sonra düşündüm neden ben okumuyorum diye başladım gerçekten çok yararı oluyor..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Önce giyinisindeki gibi tarzini seciceksin. Sonra arastirmani yapip o kategoride olan kitaplardan en cazip gelenlerden bir liste yapicaksin sonra gidip alicaksin camin kenarina gecip batyaniyini alip sicacik kahveni yudumlarken kitabini inceledikten sonra okumaya basliycaksin ama keainlikle sonunu okuma :)

0|0
    0|0
  • Kitap okumak gercekten cok yararli ve okumaya daha iyi kitaplardan basla ben sana bir kitap önereyim onunla okumayi seversin sen benim diger yarimsin adli kitabi oku cok guzel

0|0
    0|0
  • ögretmenim sayesinde sevdim okumayı

0|0
    0|0
  • ben zaten okuma yazmayi ilkokuldan once biliyordum. o zamandan beri severim. aslinda cogu insan sever sadece sana eglenceli gelen konulari bulmalisin. mesela polisiye cok severim ben

0|0
    0|0
  • Sadece sana uygun olan seveceğin sürükleyici güzel bir kitap yeterli.

0|0
    0|0
  • Anim hic kitap okumak istemiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• lisede herkes tam bir kitap kurdu olduğumu söylerdi ama üniversitede hocam kitap veriyor ve çok zorlanıyorum okumakta. demek istediğim ilgini çekeni okumak bu işin kilit noktası.

0|1
    0|0
  • ruh halini biliyorsan ruh haline göre kitaplar seç ve bunu devam ettir zaten bir kaç kitap sonra alışıyorsun okumadan edemiyorsun ilk olarak muhammed bozdağla başlamanı tavsiye ederim kişisel gelişim kitabı sonrada olasılıksız

0|0
    0|0
Yükleniyor...