Topkapı müzesi ödevi icin?

Topkapı müzesine gitmek istiyoruz yegenimin ödevi için ama fotoğraf çekmek yasakmis orada öğretmeni de fotoğraf istemiş anlayamadim nasil olacagini bide giriş ücretleri saatleri hakkında bilgi verirmisiniz? Boyle bir odevle karsilasan varsa yardimci olabilir mi?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• topkapının birçok bölümünde fotograf makinesi kullanımı yasak. anında müdahale edilir. Öğrenciler için giriş ücretsiz. Harem dairesine girmek için ilave istenebilir öğrenciden. Normaldede hareme ilave biletle girilebiliyor. ödevin konusu topkapı sarayımı. yoksa hedef belirlimi. Çok genel bir konuymuş.

0|0
    0|0
    • Herhangi bir müzede oraya ait fotograflar çekip hocaya gosterecekler topkapi bize 2 saat en yakini bu o yüzden yazdim topkapiyi verdiğiniz bilgiler içinde çok teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 2

• en son gittiğimde 25 TL falandı
    evet, fotoğraf çekmek yasak :)

0|0
    0|0
  • 18-/öğrenciler için giriş bedava ama günleri vardır araştır internetten resimleri olması lazım :)

0|0
    0|0
    • Biseyler yazmislar tatil günlerini ivir zivir yazmialar ama gidip gorenden öğrenmek daha iyi o yüzden soruyorum teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Yasak değil ben de gitmiştim resim falan da çektim belli bir yerler var orada resim çekemiyorsun sadece, ya çok eskiden gitmiştim o zamanlar giriş ücretleri 30 liraydı galiba şu an kaç bilmiyorum öğlen gitmiştim bir de

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim biz her ihtimale karsi makinamizi alalim o zaman yanimiza

• Evet telefonla da çekebilirsin zaten fotoğrafçılar çıkarabiliyor telefondaki fotoğrafları, iyi eğlenceler :)

Yükleniyor...