Bana kitap önerebilecek birileri varmı?

Kitap alıcam ama güzel bir öneri istiyorum yardım edebilormisiniz :)

Güncellemeler:
Aşk veya macera ariyorum

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• elif şafak aşk
    halit ertuğrul canan

canan kitabını tek oturuşta bitirmiştim ve okuyan bütün kızların ağladığını duydum o yüzden okumuştum bende duygulandım

1|0
    0|0
    • Iceriginden biraz bahsedebilirmisin rica etsem

• aşk kitabı ama baya hüzünlü küçüklüğünden beri sürekli zorluklarla karşılaşan güzel bir kızın hikayesi annesi hiristiyan babası yahudi tabi aileleri dinleri farklı olduğu için kabul etmiyor evlenmelerini onlarda kaçarak türkiyeye geliyor sonra canan doğuyor babasına iftira atıyorlar babası hapse giriyor annesine tecavüz ediyorlar gözünün önünde sonra anneside babasıda ölüyor tek yaşıyor cok saf olduğu için kızı kandırmaya çalışıyorlar sürekli sonra üni de birine aşık oluyor sevdiği adam için müslüman oluyor kocası trafik kazasında ölüyor felan baya hüzünlü

• Ne lanetli bir kizmis :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Özellikle Yaşar Kemal ve Sabahattin Ali başta gelir. Oğuz Atay ın Tutunamayanları okuduğumda, onun kadar kelime oyunu yapan ve zevk veren ender kitap olduğunu anladım. Seçkin kitapları söylüyorum. Sonra, Dostoyevski, Albert Camus, Jack London, Balzac, Kafka. Virginia Voolf u hiç okumadım. Ama şiddetle önerilen bir yazar. Tarihi roman olarak Fedailerin kalesi Alamut favorimdir. Semerkant ı okumadıysanız okuyun. Felseye de acaip düşkünüm. Özeliikle de Nietzsche. Sarter ve Freud dan vazgeçilemez. Freud'un Cinsellik üerine adlı yapıtı bir baş yapıttır. Adam nede olsa psikolojinin babası. Bu aralar da Bedreddin ve yoldaşlarının kavgasını anlatan, Azap Ortaklarını okuyorum. Bak Dipten gelen dalga da muhteşemdir. Milliyetçi kitaplar pek okumam ama Vatan Yahut Silistre ye çok gülmüştüm. Daha okunacak koca bir kütüphane var. "Yoksuluz, gecelerimiz çok kısa, dört nala sevişmemiz lazım" demiş Süreya abimiz:))) Ha bu arada bende bir yazarım. Günay Aktürk, Umudun Çocuğu isimli de bir şiir kitabım var. Tavsiye ve reklamı şiddetle edilir:))))

0|0
    0|0
  • bana böyle sorularla gelin ya :) ingvar ambjörnsen den beyaz zenciler tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • zagor oku zagor :)))

0|0
    0|0
  • kaşağıyı oku :D

0|0
    0|0
  • Stephan king romanları

0|0
    0|0
  • Kayıp gül serisi. Kesinlikle oneririm

1|0
    0|0
  • iskender pala nın kitapları güzel bak. ama sen ne tür bir kitap istiyosun o önemli. burak turna 1909 İstanbul düştü de muazzam. okunası yani.

0|0
    0|0
  • Ne tür ama

0|0
    0|0
    • İyi okumaktan zevk aldigin 100 kere okuyup bikmam dedigin

• Elif Şafak İskender
      Alexandra Cavelius-Leyla
      bir kitabı yüz kere okumazsin zaten okusa bile ne başı ne sonu değişen bişi olmaz

• hanımefendi bir bakarmısınız al oku :))

0|0
    0|0
  • Nejat elibol yolculuk ve ya şenol er ilham perisi

0|0
    0|0
  • Senden Önce ben okumadıysan tavsiye ederim aynı yazarın diğer kitapları da güzeldir.

0|0
    0|0
  • marques de sade / justine - erdemin feklaketi

0|0
    0|0
  • Aşk macera ve kurgu istiyorsan zebani andrew davidson tarihi bit şey istiyorsan alamut

0|0
    0|0
  • Aşk ve ihtiras

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayat Askıda'yı öneririm ^^ Şahane bir kitaptır. www.dr.com.tr/.../urunno=0000000581114
    Birkaç kere okudum, anlatım çok güzel ve akıcı. Karakterler çok samimi =)

0|0
    0|0
  • kader çıkmazı, danielle steel. Az bilinen güzellerdendir.

1|0
    0|0
  • boleyn kızı

0|0
    0|0
  • Tarz belirtsen daha iyi olurdu.
    Bin muhteşem güneş-Khaled Hosseini

0|0
    0|0
  • Çavdar tarlasinda çocuklar i oku

0|0
    0|0
  • Türünü söyle söyleyim

0|0
    0|0
  • ayşe kulin-gizli anıların yolcusu

0|0
    0|0
  • hangi tür polisiye aşk..

0|0
    0|0
  • Ne tarz seviyorsun ona göre onerelim :)

0|0
    0|0
    • Yaralı önerebilirim aşk olarak birde şu an okuduğum bir kitap var çok etkileyici seversin belki dugumlere ufleyen kadınlar

• Dugumlere ufleyen kadinlar kulaga hos geliyor

• Tavsiye ederim beğendim güzel kitap ;)

• Leyla- Alexandra Cavelius. Etkileyici ve ağlamak garanti. Bana annem vermişti okumam için.

0|0
    0|0
    • Onu ben askerde bir günde okumuştum ve bu ks de birine hediye olarak almıştım
      gerçek yaşanmış bir hayat

• Kesinlikle öyle. Srebnitsanin gerçek yüzünü anlatiyo. İnsan haline binlerce kez sukrediyo

• Acı dolu bir hayat baya üzülmüştüm

• Kurk mantolu madonna, olasiliksiz.

0|0
    0|0
  • esir kalpler romanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...