Sevgiliyle yapılacak eğlenceli şeyler neler olabilir? Eski heyecanlar nasıl geri gelir?

1 yıldır süren bir birlikteliğim var. Her ilişkideki gibi başlarda çok güzeldi her şey ama şimdi sıkılmaya başladık..Yaşadığımız yer de küçük bir yer... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkca bu her ilişkide olan bir şey bunu atlatmak için hiç yapmadığınız şeyler yapın misal birbirinizle bu kadar rahat buluşabiliyorsanız lades oyunlarına girin ya da beraber sevgilinle hiç gitmediğin yerlere git ve beraber bir hobi bulun misal ben sevgilim için hiç erkeğe uymaz desem bile dans okuluna gitmeyi bile düşünüyorum beraber bir dans okulu olabilir ya da spor aktivitesi beraber maçlara gidin eğlenin lunaparka gidin denize havuza gidin ve çok mesajlaşmayın ki konuşcak konunuz olsun. Eğer telefonda 1-2 saat konuştuysanız zaten 7-8 saatlik mesajdaki konuları dökmüşsünüzdür bırakınn akşam mesajlaşın ve mesajlarda türlü oyunlar oynayın misal sorular sorun aklınıza gelicek her soruyu sırayla cevaplayın ve soruları sırayla sorun misal benimle 3 ülke gezsen nereler olurdu ya da şu an nerede olmak isterdin neden falan gibisinden. Aklıma şimdilik bunlar geldi.

• evet bnd msjlşmyı sevmiyorum ama o istiyo .. ya yaşadığmz yer büyük şehir değil bide sınav dönemimz oldğu için yeni bi aktivtye başlayamıyoruz..s ama yne de saol yardmcı oldun en azndan msj konusnda :))

• Öncekileri Göster
    • evet olabilir aslında :))

• ustad. kız arkadaşım olmaya aday. biriyle beraberken. çok konu bulamıyorum. istiyorum. ama işte aklma bile gelmiyo heyecandan olabilir :D
      onerin nedir? ne gibi konulardan bahsedebilir bir bay ile bayan.