Zombi dizisi severler sizce hangisi daha iyi?

Eskiden the walking dead izlerdim ta ki Z nation dizisini kesfedene kdr. izlemeyenler varsa mutlaka izlemeli çünkü the walking dead sürekli aynı şeyler ve hiçbir gelişme yok ben sıkıldım ve bıraktım. Siz hangisini seviyorsunuz?

• The Walking Dead
    100% (10)89% (8)95% (18)Oy Ver
  • Z Nation
    0% (0)11% (1)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• The Walking Dead

0|0
    0|0
  • Sevmiyore :D

0|0
    0|0
  • Walking Dead sıktı ama şimdi 5 e gelmişim o kadar bari izliyim diyorum şu aralar başka bir şey de yok :D

0|0
    0|0
    • bende oyle dıye dıyee baya bolum ızledım hatta artık bole normal sohbet konusmalarını ılerı atıodum. 1 bolumu 10 dk ızler hale geldım ve sonunda bıraktm :D

• sezonu bitirince yazıcam :D takibe alıyorum soruyu :D

• walking deadle rekabet bile edemez

0|0
    0|0
    • ızledınmı pekı

• imdb si 5.9 dizilerde ortalama 8 olur bu kadar düşük not da görmemiştim hiç

• ben hıc notuna bakmam konusuna bakarım bırsuru fılm var mukemmel veya dızı ama tutulmuyor sans ve zevk meselesı ben cok begendım benm aradıgım tarz acıkcası

• The walking dead çoktan bıraktım iyice ergen dizisi oldu. Ben de şimdi ne izlesem diyordum hemen bakıyorum z nation'a

0|0
    0|0
    • kesınlıkleee ızlemelısın cnku bı amac var dızıde sadece yasmaya calısmak deıl ızledıgınde anlarsın ne demek ıstedıgımı o yzden heyecanlı :)

• Izliyorum şimdi pek farkı yok gibi ama en azından Rick'in o ukala davranışlarına katlanmak zorunda kalmicam :)

• ya en ıyısı ılac enjekte edılen mahkumla ılgılı seyler bence baya heyecan katıyor ve acaba ılerde ne olcak dedırtıyor

Kızlar Ne Diyor 7

• Aynen ya The Walking Dead de ben sezon 3 de bıraktım. Hapishaneden çıkamadılar. Ama diğerini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Walking in oyuncu kadrosu çok iyi heq aynı şeyler tekrarlanmıyor aslında... Z nation ilk başlarda pek sevmedim bir Walking olamaz diyordum ama sezona kadar fikrim değişti bilim-kurgu tadı var dizide :)

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Twd :)

0|0
    0|0
  • ikisi de yerine göre

0|0
    0|0
  • The Walking Dead