Yeşilçam filmlerimi yoksa günümüz filmlerimi?

son zamanlarda bir çok filmler çıktı günümüzle aalakalı güncel şeyler ama bana eski filmler daha iyi geliyo komedisi başka güzel aşk filmleri başka güzel bence ama siz ne dersiniz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• eskilerin efsane filmlerının havası yeter şımdı kı fılmlerdede kalıtelı yapıtlar var ama efsanelerın yerı ayrı

0|1
    0|0
    • kesinlikle aynı kemal sunalın filmlerinin hepsi ezbere biliniyo ama her zaman yüzde tebessüm bırakıyo :) mesela benim profildeki marmara kazım :D onun filminde alkolikti yanıyosun fuat abi falan :D:D

• hepsı ayrı efsaneler 2005-2010 arası daha sık yayımlanıyodu ya da ben daha cok takıp edıyodum verdıgı keyıf ayıdır

• aynen haklısın :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Yeşilçam daha iyidir hiç olmazsa hizmet vermek için çabalayan vardı şimdi rating için çabalanıyor

0|1
    0|0
  • Kesinlikle yeşilçam ama hepsi değil. Kemal abi Adile Teyze ve Seçim yapılacak en fazla 50 aktör. Ha şimdinin kötü değil bazen tutturuyorlar ama yeşilçam senaryolarıyla kıyaslanamaz

0|1
    0|0
    • eskiden filmlerdeki en büyük küdür eşşoğluydu ama şimdi açıyolar ağızlarını kapıyolar gözlerini sinemada 2 saatlik filmi tvde 1 saat izliyoz yarısını kesiyolar küfür falan var diye

• Bu duruma biz getirdik ama. Gora da arog da küfür olmasa izler miydik? Bence hayır. İzliyoruz çünkü kendi halimize gülmeyi seviyoruz. Eski filmlerde dikkat et halk salak olan aktörü seviyordu ve benimsiyordu. Şimdi ise aktörün akıllı olduğu ve o küfrederse komik ben edersem ayıp olarak veriliyor. Yani şu tesbitimden bahsediyorum. Sokakta biyerde " ıhıhıh eşolueşek " diye kemal sunal takliti yaparsan insanlar tebessüm eder ve tepki almassın ama şafak sezer gibi orrrr. ... ğu dersen dayak yerdin :) bu filmi yapanların değil bizim kalitesizliğimiz.

• tesbitte haklısın ortak kesinlikle doğru söylüyosun :)

• Eski filmler, abartıydı ama hayal gücümüzü süslerdi, belkide çoçuk olduğumuz içindi,

mesela, malkoçoğlunun 1 okla 5 kişiyi yaralaması gibi :D

0|0
    0|0
  • O kadar eski kafalı olma..

0|0
    0|0
Yükleniyor...