ACİL!! Elimde problem var!!!?

Sol elimin küçük parmağının aşırı titremesi nedeniyle bazı notaları çalamıyorum iki ay önce doktora gittim fakat önemli olmadığını söyledi ve herhangi bir şey uygulamadı ama küçük parmağım hala titremeye devam ediyor iki ay içinde müzik yarışmasına gireceğim bir bilgisi olan varsa acil yardım ederse sevinirim.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Elinizle sürekli yaptığınız bir hareket ya da baskıdan dolayı olabilir.. Sürekli pc başında mouse kullanmak gibi.. Böyle bir alışkanlık varsa bir süre ara verin..

0|0
    0|0
    • sağlak olduğumdan ve problem sol elimde olduğundan böyle bir problemden kaynaklanmayacağını düşünüyorum

• Enstrüman çalarken parmaklarını çok açman gerekiyor bu da oradaki kasları birazcık yoruyor. Bir problem olduğunu düşünmüyorum. Yumuşak toplardan alıp açma kapama egzersizi yaparak güçlendirmeni öneririm.

0|0
    0|0
    • çook teşekkür ederim cidden korkmuştum çünkü :D

• Allah yardımcın olsun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sürekli kullandıgın bir ilacın yan etkisi olabilir stres alkol kafein tüketiminden kaynaklanabilir karaciğer yetmeszliği parkinson baslangıcı belirtisi olabilir bir çok nedeni var birdaha doktora görün derim

0|0
    0|0
    • herhangi bir ilaç kullanmıyorum sabahları kahve bile içmem açıkcası doktorda stresten demişti fakat pek stres yapmadım yarışma için

• Bence yarısma nedeniyle stres yapıyorsundur insan ister istemez heyecanlanır, daha az kahve çay kola tüketmeye calıs birde sakin olmaya tabii simdiden bol şanss umarım kazanırsın

• çok teşekkür ederim :)

• Normal bir hastaneye gidersen seninle ilgilenme oranı çok az bence yarışma için özel bir hastaneye gidin.

0|0
    0|0
    • peki haklı olabilirsin bencede :/

Yükleniyor...