Red Hot Chili Peppers konserini iple çeken var mı benim gibi?

8 eylul'u bekliyorum 12 yıl once kendime verdğim sozu gerçekleştiricem yani ilk gittiğim konser red hot chili peppers olucak :)

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Benim ilk gittiğim konser değil ama 8-9 senedir bu konseri bekliyorum. Bass'a başlamam onlar sayesinde. İlk çalmaya uğraştığım şarkılar onların. İlk hakkıyla çaldığım şarkılar da onların.

Onlar çok başka, kelimeler kifayetsiz. Gerçekten dille anlatılamayacak şeylerin olduğunu bu zamanlarda anlıyorum.

Her live kayıt gördüğümde gözyaşlarımı tutamıyorum. Çenem kasılıyor sanki. Tüylerim insanlar eşlik ettikçe diken diken oluyor. Deliler gibi kıskanıyorum oradaki insanları.

Biletler satışa çıkıyor, aldığım yerde sıra olmuş bekliyor insanlar. O kalabalığı görünce tutamıyorum kendimi yine ağlıyorum. Sevinç gibi ama değil gibi.

Platinum Ring biletim var ve onlara o kadar yakınken nasıl bayılmamayı başarabileceğimi bilmiyorum.

Bu konser benim için çok uzun zamandır görmediğim eski bir dostu ağırlamak gibi.

Gerçekten bi türlü o anları tahayyül edemiyorum. Neler olucak ne yaşanacak, Santral'in kapısından ne şekilde çıkacağım bilmiyorum.

Yaşayıp görücez yazarken bile içim titriyor, yaşayıp görücez...

0|0
    0|0
    • Aynı düşünceleri metallica'ya karşı hissediyorum fakat gelmiyorlar :/

• cidden benim gibi düşünen biri daha varmış benimde bass gitar çalmaya başlamamın nedeni daha doğrusu muzigi sevme nedenim onlar flea idolum :) ayrıca onunla birkez tanışmak için nelerimi vermezdim hatta oturup biraz bass gitar çalmak için omrumden 5 yıl verebilirim :)ne yazık ki param sadece kategori 1'e yetti daha doğrusu bilet almak için gitarlarımdan birini sattım ama umrumda değil rhcp için değer :)

• Havaalanına gitmeyi düşünüyorum hangi gün gelicekleri belliyse belki orada konuşabilirim. :D Sadece sen ben değil dünya üzerinde yüzlerce insan bassa onlar sayesinde başlamıştır.

Kızlar Ne Diyor 10

• fazladan bıletın varsa yada tanıdıklarında varsa cuzi bi miktara satarmısın bana. yada beraber gidelim he nedersin :))

0|0
    0|0
  • kuzenimin düğününde sahne aliyolar o gün

0|1
    0|2
  • gidemiyorum :(

0|0
    0|0
  • O gün orada olmayı nasıl isterdim.. John frusciante'nin ayrılmasına rağmen hala en sevdiğim grupların başında geliyor..

0|0
    0|0
  • offf kıskanıyorum şu an seni adamlardaki enerji nedir öyle :) guns n roses da geliyor.bu sene baya bi kaliteli grup var konser listesinde gidebilsem keşke

0|0
    0|0
  • 6 gözle beklıyoruzzzzzzz

0|0
    0|0
  • gitmiyorum:(

0|0
    0|1
  • yok yav

0|0
    0|1
  • Vay. Havanı da attın :(

0|0
    0|1
  • yok gitmiyorum gitmem de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• RHCP güzeldir. Ama cok para ve bu grup öyle 75 Tl lik yerden yada 125 likten d eizlenmez. alan kötü. santral istanbul iyi mekan degil. efesonelove icin ideal ama RHCp kurucesmede olmalıydı belki. fiyatlar zaten ucuk. Ama yurtdışına giden o kadar bir arkadaş dışarıda festivale git daha iyi diyordu. zaten sömürüle somurule bu haldeyiz. cok para. ve yıllar sonra geliyorlar. give it away i dinlemiştim yıllar önce. kac sene gecmiş peh. Deger mi deger belki. ama gidemiyecegim muhtemelen.

Bilet fiyatlarının böyle ucuk olması dizisine bir de scopionsu eklemek lazım. dagıldık kapattık dükkanı diyen grup tekrar geliyor. ilginc.

neyse belki son anda en dandik yerden alırım . digerleri tükenmiş zaten

0|0
    0|0
  • ben scorpionsa gidiyorum red hot chili peppersa dinlemediğim için gitmiyorum.Bu arada kızlar haberiniz olsun bazıları ordakilerin çok kız var diye gidecek haberiniz olsun.Bence saçmalıktan başka bi şey değil ben scorpions dinlediğim için gidiyorum ama millet delirmiş resmen

0|0
    0|1
  • biletler çok pahalı benim param en fazla j lo ya yetiyor

0|0
    0|0
  • normalde gitmem ama o Flea denen adamı dövmek için gitmeyi isterim..Neslihan Darnel'e yaptıgı sarkıntılıktan dolayı...

0|0
    1|1
  • onlar gay değilmi ıyyk! ama californication iyi şarkı nerde konserleri

0|0
    0|0
  • vayy çok şanslısın

0|0
    0|0
  • Gideceğim ama öyle büyük bi' beklentim, heyecanım yok

0|0
    0|0
  • Eylul ekim ayi bereketli gececek.