Yabancı dilimi ilerletmek istiyorum. İnternet sitesinden nasıl dil öğrenebilirim?

Kursa gitmeye vaktim yok arkadaşlar, internet sitesinden nasıl dil öğrenebilirim bu mümkün mü önerileriniz

Güncellemeler:
busuu.com ortak karar olarak alındı :)
şu dil dile değmeden dil öğrenilmez diyenlerin dillerini koparasım geliyor, bilinmiş ola

0|0
1239

En İyi Erkek Görüşü

• ingilizce seviyeni once belirlemen gerekiyor beginner/pre inter/inter/advance gibi sebebide belirli stepleri atlarsin moralin bozulup calismani durdurabilirsin iyi veya kotu mutlaka bir ingilizce sistemi takip etmen lazim longman/oxford/cambrige /bogazici yayinlari/odtu yayinlari gibi/ hepsini incele hangisi aklina yatiyorsa onu takip et.set olarak burasi onemli asla sistem degistirme asla ben ingilizce/ingilizce sozluk ingilizce/ingilizce grammer kitaplarin tavsiye ederim dedigim onu sececeksin temelimizi hazirladik ondan sonra gelelim internet cok guzel testler var hepsi ucretsiz arastir arama motorlarina ingilizce olarak yaz bak neler cikiyor hint kokenli okullarin verdigi derslerden aksan nedeni ile kacin aksanin berbat olur ayrica kabloluda bbc egitim bolumunu ayni belirli saatler genelde sabah erken saatlerde takip edebilirsin

FINALDE isi ilerlettin en sonunda essay yaz yazma kurallarini gosteren cok iyi kitap ve kitaplar var (tabiiki internette)

google essay yaz bak neler cikiyor...

saygilarimla.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• En iyi yabancı dil öğrenme yolu pratik yapmaktır. Küçük bir arama yaparsan birçok penpal; yani mektup arkadaşı siteleri göreceksin. Tabi mektup geçmişte kaldı; şimdi e-mail aracılığı ile penpal oluyor yeni jenerasyon. Bunun yanında sözlüklere bakmadan muhabbet edebileceğin seviyeye geldiğinde facebook, msn cart curt kanallar aracılığıyla da sohbet ederek pratik yapabilir; anlatmaya çalıştığın şeyi fazla düşünmeden hızlıca cümleler kurabilir ve karşındakini rahatlıkla anlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • 3 yabancı dil bilen biri olarak tavsiyelerim şunlar. Teki pratik , tabi Türkiye'de yaşıyorsanız bu biraz zor ama teknoloji ilerlediği için , internetten yabancı insanlarla tanışarak Skype'da onları ekleyerek konuşabilirsiniz. Diğer etkili tavsiyem o dilde Beğendiğiniz tarzda sözlü müzikler dinleyip beğendiğiniz şarkıları Türkçeye çevirmek ve şarkıları dinlerken sözlerin yabancı dildeki halini takip etmek . Bunun yanı sıra Rosetta Stone setini tavsiye ederim . En son aşamalar olarak filmler de olabilir ama ilk başka çizgi film tarzı izle , komik gelecek ama bu böyledir , direk bilmediğin bir dilin aksiyon filmini izlersen birşey anlamazsın ama çizgi filmlerde sadece dil kullanıldığından kulağın aşına olmaya başlar.

0|1
    0|0
  • dil dile degmeyince dil ogrenilmez derler :)

Tavsiyem tell me more programi olabilir. Lisansli bir program aslinda ama tell me more saticisinin bu programi crack lisi olmaz. Ozel sifreleme teknigi ile yapilmistir demesi uzerine crack olarak nette buldum. Programin yani sira telaffuzunu gelistirmen icin kulaklik ve mikrofona ihtiyacin olacak.

0|0
    1|0
  • Dil dile değmeden öğrenilmezmiş. Yani yurtdışına gitmen gerek. Ama imkanın yoksa, dili mutlaka İngiliz veya Amerikalı birinden öğrenmen gerekiyor, Türk'lerden değil. A.J. Hoge adında Kanada'lı bir ingilizce öğretmeni var. Onun ders setlerini aldım ve 8 aydır dinleyip cevaplıyorum. Bu 8 ayda ana dili ingilizce olan biri ile hararetli bir şekilde tartışacak kadar akıcı bir ingilizceye sahip oldum. Gugıl amcadan araştırabilirsin. setleri de 100dolar bişey, fazla pahalıdeğil..Ahan da herifin reklamını yaptım o_o ama ne yapabilirim ki tavsiye işte ;)))

0|0
    0|0
  • ingilizce bilgin şuan nasıl mesela? Grammer konuların? şuan ingilizceni kendi başına değerlendirdiğinde;

Reading,Writing,Speaking ne durumda?

0|0
    0|0
  • özel ders veririm istersen :) reklam yapalım biraz tecrübeli ıngilizce okutmanindan :)

0|0
    0|0
  • link

bu site sana her dil için yardımcı olacak, buyur hayrını gör :D

0|1
    0|0
  • livemocha.com güzeldir tavsiye ederim. İstediğin her dili bulabilirsin. Sıkılmadan yaparsan faydasını görürsün :)

1|0
    0|0
  • özkan çelen internet üzerinden videolarla gayet iyi şekilde ingilizce dersleri veriyor.

ekol hocaya bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • çok zamanını alacak ve aşırı derece tekrar içine girmen gerekecek. zor birşeye adım atıyorsun haberin olsun

0|0
    0|0
  • Chrome Web Store'da çok güzel programlar var testli mestli düzenli kullanırsanız gelişir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • internetten dil eğitimi veren videolar dokumanlar indir bunları bir bilen varsa yakınlarında ondan yardım alarak çalış ama bunlar yetmez en önemlisi pratik yapmak böyle daha hızlı öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • Omegle akar. :D

1|1
    0|0
  • en iyi pratikle ben yabancı serverlarda oyun oynarım hep yabancılarla konusuyorum ister istemez gelişiyor kelime haznen.

0|0
    0|0
  • unıversıte ogrencısı ısen erasmus programlarına katıl yada yabancı dıl ıcın fono nun. Egıtım setlerı var. Onları bır incelemelisin kolay gelsin şimdiden.

0|0
    0|0
    • yurt dışına çıkmak istemiyorum

• size yurt dısına cıkın demedımkı 3 ayda kapabılırsın yurt dışında bunu konusarak daha ıyı anlasılır yabancı dıl. Keyfınız bılır benımkı bır fıkırdı sadece.

• internetten rosetta stonenin dil eğitim setinini indir 3 gb kensi söylüyo sonra mikrafondan sana okutuyo ödüllü bi set

0|0
    0|0
  • ww w.livemocha.com // istediğin dili ücretsiz bir şekilde, ana dili o yabancı dil olanlardan bile öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
  • dil dile değmeden dil öğrenilmez

0|0
    0|0
  • İnternetten en iyi film izleyerek yaparsın bunu.. Ama önce cümle oturtmayı öğren.. Ufak kitaplar oku.. yanında mutlaka sözlüğün olsun.. Kağıdın ön tarafına türkçesini arkasına ingilizcesini yaz kutuya at.. çekiliş yap :) çok yöntemi var

0|0
    0|0
  • busuu.com bu işin uzmanıdır dene...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 12

• adım adım grammarlere bakacaksın. Chat sitelerine gireceksin chatroulette gibi ve orada öğrendiği grammarleri pratiğe dökmek için fırsatın olacak, ha bir elinde sözlük, diğer elinde grammar kitabı olacak elbet ama en en etkili yoldur writing de. Kendini yazı hususunda biraz ilerletirken yabancı film ve dizilerede kafayı patlatmyı unutma, kulağını vererek izle, başlangıçta hiç bi etkisi olmadynı sanırsın ama gündelik tekrar edilen kelimelere aşınalığın artınca farketmeden bildiğini görürsün. ve kulağında gelişmiş olur, ardından geriye konuşma kalıyor ki bunlar oturunca oda kendiliğinden gelir ;) ama kendi kendine konuşmanda da yaar var pratik yapacak birisini bulamazsan.

0|0
    0|0
  • link

Bu site çok güzel hangi dilini geliştirmek istiyorsan üye olup burdan faydalanabilirsin

0|0
    0|0
  • walla bi aralar hiç bilmediğim halde ispanyolca kaynakları indirdim internetten.baya kendi kendime ilerletmiştim grammeri.iyi cümle kuruyodu(şuan hiç birisini hatırlamıyorum).sıkı kaynaklar bulman gerek.benim indirdiğim kaynaklar ispanyolca derslerini ingilizce anlatıyordu.şimdi güçlü türkçe kaynaklar vardır belki.kaynak çok önemli

0|0
    0|0
  • internetmiş kursmuş olmuyo bu işler az çok bilgin varsa al karşına birini pratik yapın sürekli karşındaki kişinin yabancı olması sana daha çok getirii sağlar

0|0
    0|0
  • Busuu vardı,her dil var.Çok iyi böyle ağacın falan oluyor zevkli yani.:D

2|0
    0|0
  • Yabancı kişilerle konuşmak gerekiyor, ilerletmek için pratik şart

0|0
    0|0
  • ipadin varsa busuu indirmelisin.

0|0
    0|0
  • internetten öğrendiğin yeterli olmaz bence kursa gitmelisin

0|0
    0|0
  • benim bir arkadasim sarki dinleye dinleye baya bi ogrendi sen de denemelisin bence :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle busuu.com tavsiye ederim sonuçları kendin gör.

0|0
    0|0
  • Taalschool.nl

0|0
    0|0
  • Livemocha

0|0
    0|0
Yükleniyor...