ŞİMDİ BU BİRAZ SİZE SAÇMA GELEBİLİR AMA?

Ben parisi o kadar çok merak ediyorum ki oraya gitmeden önce ölürsem gözüm açık gider neyse diyelim ki fırsatım oldu ve gitmeye karar verdim bu paris seyahati herşeyiyle yolu oteli kalmsı yemesi içmesi vizesi vs. herşeyi bana kaça patlar yani yaşlanmadan gidebilirmiyim? :D:D

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Oranın fiyatlarıyla buranınkiler çok farklı yani orda paranın 3 kat daha değersiz olduğunu aklından çıkarma, standart bir bodrum gezisinde ne kadar harcayacaksan bunun üzerine +1000€ yol parası ıvır zıvırı falan da ekleyerek hesaplaman gerekir. Tabii oraya tek gidişin olacağı ve daha özel olmasını istersende nerden baksan standardı 12.000tl daha lüks 30.000tl ye patlar tabi sen daha iyi daha uzun süre istedikçe bu katlanır.
    Yakın zamanda bakmıştım. :D Tanıdığın falan varsa 3000 € ile güzel 1 hafta tatil bile yaparsın. :D

0|0
    0|0
    • ben tek seyahat değilde turlar gitmeyi düşünüyorum sende onumu kastederek yazdın bilmiyorum ama

• Yok ben kişisel olarak yazdım, Turlar zaten içeriğini ve net fiyatı sana verirler. 1000€'ya güzel turlar vardır bir ara.

Erkekler Ne Diyor 6

• Yanında sevdiğin yoksa Paris nedir...

0|0
    0|0
  • 10 bin euro 30 bin tl

0|0
    0|0
  • 2000 tlye mal olur.

0|0
    0|0
  • Sana şöyle söyleyeyim internette araştırırsan çok ucuza bilette bulabiliyorsun fazla abanmaz isen 4.000 yeter sana

0|0
    0|0
  • gidersin 3000 koy cebe 2-3 gün doya doya ye iç

0|0
    0|0
  • Cokta guzel bıyer degil merak etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...