Gözlerini açamadı, uyanamadı derse?

Hep seni özledim, gelmeyeceğini bile bile bekledim,
Belki dedim belki sustum sabrettim..
Her an her dakika bir selamını, bir mesajını bekledim, sensiz geçen günlerin ne kadar boş anlamsız olduğunu öğrendim..
Ben hep sensiz geçen onca yılın içerisinde sadece bir dakikam seninle geçsin istedim..
Ömrümü hep sana adamak seninle harcamak, paylaşmak istedim,
Seninle bir sırdaş, bir kardeş, bir dost gibi her şeyimi paylaşmak istedim, her derdini dinlemek, her derdimi anlatmak, sorunlarımızı beraber çözelim istedim..
Seninle ilgilenmek, senin yaptıklarını izlemek, anlattıklarını dinlemek, istediklerini yapmak, sana hep yardım edebilmek istedim..
Keşke karşıma geçip gözlerime baksan, saatlerce konuşsan, saçmalasan gülsen eğlensen ve bende hiç sıkılmadan dinlesem..
Uyurken seni izlesem, uyandığımda seni görebilsem, senin izlediğin dizileri izlesem, dinlediğin müzikleri dinlesem..
Nasıl desem, ne desem bilemiyorum..
Mesela aynı kahvaltı masasında seninle bulunsam..
Aynı demlikten bir bardak çay içebilsem, demini sen döksen suyunu ben..
Ben öyle büyük şeyler hayal etmedim hiç Benim en büyük hayalim, kıyafetlerimizin aynı dolapta bulunmasıydı, bana hediye ettiğin anahtarlıkta aynı evin anahtarını taşımaktı,
Ben hep seni istedim..
Bazen benimle tartışmanı kızmanı, bağırıp çağırmanı sonrada barışmanı istedim..
Senden hiç bir zaman kötülük beklemedim..
Ben seni hiç incitmek, uzmek, kırmak istemedim hep sevindirmek istedim..
Ben sende kendimi buldum, sen gidince kendimi kaybettim, gitmeni hiç istemedim..
Neden gittin, ne olduda gittin, kaybettiğin gittiğine değdimi, gidişinle hayatında neler değişti, gitmekde kalmak kadar zormuydu bilmiyorum..
Gittiğin günden beri senden hep bir haber bekledim ama hiç haber alamadım,
Korkuyorum birtanem korkuyorum, bekliyorum ama çok korkuyorum,
Ya bir gün birisi çıkar gelirde senden bir haber getirirse?
Gözlerini açamadı, uyanamadı derse...
Çok korkuyorum..

Mehmet Çağrı Taş

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...