Çevremin verdiği tepki yüzünden hayallerimden vazgeçtim?

Meraba arkadaslar ben bir ajansa resımlerımı yolladım onlarda beni çağırdı ama cevremın verdiği tepki yüzünden gidemedim acaba gitse miydim ya içimde kaldı şimdi

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• o işlerde çok pislik var %95i ona buna meze oluyor. çok extra bir fiziğin yüzün yoksa asla o hayallerine ulaşamazsın boşuna hayal kırıklığı olur. ben bile bazen iş için bazı organizasyonlarda bu tarz yerlerden ajanslardan kız istiyorum geliyorlar yani nasıl desem bilemiyorum üstüne gidersen biraz gece yatakta bitiyor o yüzden tavsiye etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Oyunculuk, mankenlik?
    Tabiki bir cok kisi olumsuz karsilar, cunku onlar basaramamistir ve hic bir zaman basaramayacaklarini dusunur.
    Ama hepsi dizi, film izler dimi.. Oradaki oyunculara bayilir..

0|0
    0|0
  • hayallerden asla vazgecme cevrenden vazgec

0|0
    0|0
  • keşke vazgeçmeseydin?

0|0
    0|0
  • Hemen ara git

0|0
    0|0
  • Gitseydin

0|0
    0|0
  • Elalemi düşünme milletin dediklerini düşünürsen mutlu olamazsın.

0|0
    0|0
  • Elalem ne der dyr diye elalem olu verdik...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence vazgeçme hayaller senin hayalin ben foto modellik yapıyorum ailem bana güvendiği için beni destekledi ancak çevredeki insanlar başka iş mi bulamamış düzgünce okusun fotoğraf çektirip ne yapacak vsvs aklına gelebilecek her şeyi söylediler ama vazgeçmedim. Zaman geçtikçe Beni görenler ya kızlarını ya da kendilerini bu yönde zorladılar yapabilmek için. Hayallerin bu hayatta her şeyden önemli çünkü senin hayalim senin hayatın. Boşver içinden geleni yap. Başarılar

0|0
    0|0
  • Hem boyle kararsizsin galba :D eger bu hayalinse kesinlikle git derim :) cevren bir gun bir sekilde gidicek ama isin kariyerin hep seninle olucak

0|0
    0|0
  • güvenilir olduğuna emin olduğun bir ajans ise git içinde kalmasındansa daha iyi.

0|0
    0|0
  • gitseydn tabiki hayat senin hayatın kime ne oluyor ki çokk büyk hata yapmışsın ben varya hayallerime bukadar yaklaşıp bıraksaydm kalpten giderdm heralde bak senin içn sen önemlisn başkası değil kmin ne düşündüğüne takılma derim ve hala şansın varsa gt bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...