Kitap okumak ister misin?

Soru niteliğinde değil fakat paylaşmak istedim işe yarayabilir.

http://kitapokumakistermisin.com/ bu sitedeki insanlar online kütüphane tarzında bir sosyal sorumluluk projesi başlatmışlar. size internet üzerinden ücretsiz kitap yolluyorlar bütçesi olmayan insanlar için yapılmış mutheşem bir uygulama. Size kitap yolluyorlar sizde 15 ile 30 gün içerisinde okuduğunuz kitabı iade edip geri yolluyorsunuz onlarda size yeni kitap yolluyorlar. Ayrıca bu siteye kitap katkısında da bulunabilirsiniz.

1|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• mantık güzel ancak bende kitaplarımı arkadaşlarımla değiştirirdim ancak başkasının eline geçipte haşadı çıkmış halde gelen çok kitap oldu o yüzden başkasından gelecek kitabın temizliğine güvenemiyorum artık maalesef herkes adam gibi davransa çok güzel bir uygulama fakat ülkedeki kıraathanelerde kitap çeşitliliği artsa kütüphaneler zengileştirilerek teşvik edilse ve okuma adabı geliştirilse ülkede bu tarz uygulamalar daha verimli olur diye düşünüyorum;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzelmiş

0|0
    0|0
    • aynen çok yararlı ben bakalım adres verdim 2 güne kitap elimde olacak

• Faydalı bir siteye benziyor yine de temkinli olmak gerek

0|0
    0|0
    • adres verme açısından mı diyorsun?

• onu bende anlamadım :S

• Günümüzde kötülüğün bizi nereden bulacağı belli olmuyor bu da insanı paranoyak yapıyor. Adres verme açısından ve gönderilecek kitabın içeriği açısından söylemiştim. Siteyi inceledim iyi niyetli insanların bir hizmeti gibi görünüyor umarım başarılı olurlar

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...