Burclara inanir misiniz?

Ben inanmiyorum. Bir gok bilimleri kitabinda okumustum soyle yaziyodu "Dunyadan milyonlarca kilometre uzakliktaki gezegenlerin bizim kaderimiz ile ilgili tahminlerde bulunmasi bilim degil sacmaliktir." Siz ne dusunuyosunuz :)

0|0
1031

En İyi Erkek Görüşü

• Her burçtan birer özellik bulundurunca insanın pek inanası gelmiyor afs

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• ayın bılmem neyı gunesdekı patlamalar 18000 yılda bır gecen kuyruklu yıldız venusun dunyaya yakınlıgı marsdakı havasıcaklıgı yon verıyorsa hayatıma yanmıs bıtmısım ben, ınanmam ınananıda anlamam dogrusu...

1|0
    0|0
  • Koskoca astroloji bilim dalı olabilmişse mutlaka bunun araştırılmaya ve okunmaya değer bir yanı olduğuna inanıyorum. Sevgilimin burcu ve benim burcum aynı. O kadar çok ortak özelliklere sahibiz ki, burcun tanımlamalarına o kadar çok uyuyoruz ki bazen şaşırıp kalabiliyorum.
    Yalnız burç ve fal gibi meziyetlere inanarak kararlar alınmamalı.

0|0
    0|0
  • İnanmıyordum. Benim için ön gördüğü mesleğe kadar yapmaktayım. Saydığı bütün özellikleri fazlasıyla taşıyorum. Ve işin en tuhaf tarafı niye böyleyim sorusunun cevabını inanmadığım bir konuda sonradan cevap bulmamdır.

0|0
    0|0
  • ben inanıyorum
    burçlara
    yayım
    inanmak veya inanmamak değilki mevzu
    neye inanacağına bilmek "f. g"

0|0
    0|0
  • Mesele gezegen veya yıldızlar değil. Mesele evrendeki enerji dağılımı. Ve gezegenler ve yıldızlar evrendeki enerji dağılımını etkileyen büyük nesnelerdir. Yani özellikle bize en yakın gezegenler kendi galaksimizde bulunduğu için, doğum anımızdaki gezegenlerin konumu (burç) , yani enerji dağılımı bizim karakterimize etki eder. Yani ezbere bir şekilde " ben burçlara inanmıyom ya.. bugün cırcır olacağımı bilemedi! "
    türü atarlara gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Genel karakteri etkiledigine inaniyorum, yoksa gunluk fallar atmasyon gibi geliyor :)

0|0
    0|0
  • Karakteristik özelliklere inanırım.

0|0
    0|0
  • Burç diye birşey var. Ama yorumlamaları -özellikle de günlük- çok saçma ve inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • İnanmam

0|0
    0|0
  • katılıyorum sana kızz tam bir fiyasko :D

0|0
    0|0
  • Kur'an'da geçtiği için inanırım -_-

0|0
    0|0
    • Kur'an da nasil geciyo?

• Surede ''Yemin olsun burçlarla dolu gökyüzüne'' diye başlıyor bu yüzden inanarım ama kastettiği yıldızlarmı yoksa bizim dediğimiz burçlarmı bilemem :@

• Pek inanmıyorum ya herkeste olan şeyleri yazıyorlar zekisiniz şöylesiniz böylesiniz asdsdfdf

0|0
    0|0
  • galiba burçlara inanmadığım için ben bir ateisttim :D

0|0
    0|0
  • tüm özelliklerimle tam bir at burcuyum yükselenim de fil.

0|0
    0|0
  • burclara inanırım tabi özellik olarak. gazatede günlük burç yorumlarına inanmam

0|0
    0|0
  • Gezegenler arka arkaya gelcek koç burcu aşık olcak :) ee başka? :)

0|0
    0|0
  • gibi anlatılan özellikleri taşıyoruz ama

0|0
    0|0
  • bence burçlar gerçek ve doğru yani.

0|0
    0|0
  • bilemedımkı simdi ortalarda biyerlerdeyim :) akrep burcuyum.

0|0
    0|0
  • Evet inanarım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 10

• Inanmam

0|0
    0|0
  • @volkankimki Biz inanıyoruz *.*

1|1
    0|0
  • Fal a inanma falsız kalma :)

0|0
    0|0
  • Özelliklerine inanirim ama gunluk burc yorumu saçma

1|1
    0|0
  • Günlük olan burç yorumları tamamen saçma. Özelliklerinden ise bir kaçı tutuyor. O yüzden inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • saçma yaa D:dD:

0|0
    0|0
  • Bencede öyle ama hiç yanilmiyorlar da

0|0
    0|0
  • bazen :D

0|0
    0|0
  • Burçlara inanıyorum çünkü tecrübelerimden edindiğim bilgilere göre gerçekten de çoğu karakter özelliği tutuyor. Hatta artık insanların yükselenlerini bile doğru tahmin edebiliyorum :)

0|0
    0|0
  • Astroloji bilim mi ki:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...