Şu sözü yorumlar mısınız?

Bir ölünün arkasından yakılan ağıt değil bu. Rüzgar ağaçtan özür diler mi? bu sözden ne anlam çıkarılmalıdır?

Güncellemeler:
Neden kimse yorumlamıyor ya :(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş birisinin çoh edebiyat kitabı yemiş bir sevgilisi var. Ha bire edebi sözler yorumlattırıyorlar burada.

Demiş ki, Benim karakterim mizacım bu, yaşananlardan dolayı üzülüp kırıldıysan seni avutmamı bekleme.

0|1
    0|0
    • İlk defa yazıyorum ben başka birisidir yüksek ihtimal yorumlatan.
      Teşekkür ederim yorum için, mantıklı

• Hayırlısı Allah'tan.

• Aynen öyle

Erkekler Ne Diyor 7

• Aşk ile ilişiklendirip yorumlarsak eğer;
    Üzülüyorum ama ayrılığımız için değil, birbirmizi kaybettiğimiz için, çünkü ben buyum ve değişemem, kendim olduğum için mi suçluyum?
    şeklinde anladım ben...

0|0
    0|0
  • Söylenen sözlerin anlamının rüzgar kadar degerli olması ve bunu için pişmanlıkların olmayacağını.

0|0
    0|0
  • rüzgar işini yapar ve o an onu yapması lazımdır. kendnı sorgulamaz demek gıbı bsey ıste. ölünün arkasından yakılan agıtıda sey gıbı dusun. hanı bır suru ınsan keske der. ama ruzgar keske demez dıyo ıste heralde yanı

0|0
    0|0
  • ağaç yapraktan sıkılmıştı, sonbahar bahaneydi demek.

0|0
    0|0
    • Nasıl vardın ki oraya sen. s

• Evet evet çok sağ olun

• Eyvallah.

• ölüm görevini yapmış. rüzgar ağacı sarsar hatta kırar ama esmesi lazım onun görevi bu anne gibi düşün çocuğunu emzirdikten sonra ondan teşekkür bekler mi? aynı şey yani ama çok kafaya takma böyle şeyleri

0|0
    0|0
    • Yorum beynimi çorba etti :D

• çok konuşulur bu sözün üstüne ben kısa yazmaya çalıştım biraz karışık olmuş :D detaylı anlatmamı istersen yaz mesajla anlatırım

• Toparladım kafamda gibi ya uğraştırmıyım teşekkür ederim :D

• Seni tamamen unutmuş değilim. Olan oldu. Geriye dönemem. Gibi birşey işte.

0|0
    0|0
    • Yapılan göndermelerden unutmuş değil evet belli, mantıklı bir yorum

• rüzgar ağaçtan özür dilesede dal çoktan kırılmıştır ve o kırık hiç bir zaman düzelmez..

0|0
    0|0
    • yani bunu yazan kişi rüzgarmı olmuş oluyor karşıdakine dal demiş oluyor sanırım

• sanırım o anlamda söylemiş sana..

• O zaman diyor ki şu saatten sonra özür dilememe gerek yok sen kırıldın bir kere. Sanırım böyle diyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Karşındakini bence çok yüceltmiş birisi bunları demiştir bana öyle geldi.)

0|0
    0|0
    • Nasıl yani biraz açar mısın :)

• Ölen ölmüş kalan sağlar bizimdir diyo işte :)

0|0
    0|0
    • Haha :) ilk cümle tamam da ikiye takıldıydım işte ben :)

• ben bişey anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...