Gitar bilenler gelsin birşey denicem?

gitar çalanlar bilir parmak ucları nasır tutar gitardan vazgeçince o nasırlar düzeliyor mu ömür boyu duruyor mu birde sizinde parmaklarınızda şişme ve yamulma oldu mu ben 2 yıldır çalıyorum yamuldu resmen

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• 16 yıllık müzisyenim. Nasır falan kalmaz abicim. Rahat ol :) Nemlendir parmaklarını hep

1|0
    0|0
    • parmakta yamulma oluyor mu sen gordun mu yamulan asdfghj

• bana oyle geldi herhalde :D

• Parmakların ince uzunsa öyle gelmiş olabilir. Ama lütfen nazik ol :D Parmaklarını yamultma

Erkekler Ne Diyor 7

• Our tabi olmaz olur mu ben bir ara penasız çaldığım için parmaklarım kanamıştı hep acıdan kıvranıyordum nasır tutması uzun süre kolur bence 7 yıldır çalıyorum profosyoneel diilim ama elimden düşürmek pek parmakların öyle sertleşri ki bazen pteli tutğumu anlayamam

1|0
    0|0
  • Olmaz yıllardır elektro çalıyorum ilk yıllar acemi oldugun için sert basıyorsun ellerin nasır oluyor ama alışınca bide eskisi kadar sıkı çalmayınca , çalsanda olmıyo

1|0
    0|0
  • zamanla düzelir nasırlar ama hafif sertlik kalır. bende fazla yamulma olmadı gözle farkedilir bişey yok 10 yıldan fazladır çalıyorum gitar piyano bağlama..

1|0
    0|0
  • Şişme yamulma olmamıştı zamanla çok sertleşmişti fakat bir sebepten ötürü en az 1 yıl gitar çalamadım ve ardından çalarken parmaklarım sanki ilk defa öğreniyormuş gibi acıyordu. Zamanla yumuşuyor nasırlı parmaklar.

1|0
    0|0
  • ben ilk başladığımda nasır tutmuştu. bir süre sonra geçmişti. Ayrıca yamulma falan da olmadı..

1|0
    0|0
  • Ne denıyıceksın

0|0
    0|0
  • geldim. ben bilirem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evt düzelir. Ama tekrar başlayınca nasır tutsun diye gene beklersin. bu yüzden bırakma derim.

1|1
    0|0
  • İki senedir akustikle uğraşıyorum, nasır yok ama az bir sertlik var hep. Yamulmadım :D

1|0
    0|0
  • 1aydır çalıyorum pek bişey olmadı

0|0
    0|0
    • nasıl olmadı benim 2. gun kanamıstı

Yükleniyor...