The Hunger Games kitabını okuyanlar, filmini seyredenler nasıl buldunuz?

The Hunger Games kitabını okuyanlar filmini seyredenler nasıl buldunuz?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Kitapları güzeldi ama filmi beklediğim kadar iyi değildi..Neden güzel kitapları filmleştirip kitabı okurken aklımızda canlandırdıklarımızı yerlebir ediyorlar anlamıyorum.Kitap kitap olarak kalsın senaryolaştırmayın artık

0|1
    0|0
    • güzel uyarlamalarda var yüzüklerin efendisi gibi ama hanger games rezaletti.

• Bu ne ya alacakaranlıktan görmüş gibi..Cast cidden çok kötü katılıyorum.

• filmden beklentim çok hayal kırıklığım da çok olduğu için muhtemelen alacakaranlık şu an şahaser gibi geldi bana

Kızlar Ne Diyor 4

• kitaplarını çok sevmiştim ama genelde kitaptan filme uyarlananların pek bir beğenemem o yüzden fazla sevmedim ama izledim

0|1
    0|0
  • Genel olarak film izlemektense kitap okumayı tercih ederim.. Filmlerin hayal dünyasını kısıtladığını düşünüyorum.. Ama bu uyarlama diğerleriyle kıyaslandığında (alacakaranlık-boleyn kızı vs.) çok daha iyiydi.. Yinede kitap her zaman daha iyidir..

0|0
    0|0
    • iki kitabı da okumadım. Benim için kılavuz film yüzüklerdir. O yüzden hiç beğenmedim. Ayrıca cast efecktler kostüm neredeyse her şey çok kötüydü.

• Boleyn Kızını oku ve sonra filmini izle ne demek istediğimi anlarsın hiçbir alakası yok :) bende onu izlemedim:) Ayrıca filmide ilk çıktığı zaman izlemiştim Mart ayında yani o yüzden detay hatırlamıyorum ama bayılmadım ama beğenmiştim yinede o zaman filmi..

• kitabını okumadan filmini izleseydim ..cok beğeniceğimi sanmıyordum..ama kurgusu farklı geldiği için ..görselide hatrı sayılır güzel olduğu için beğenmiştim..

0|0
    0|0
    • kitabı okuyup ta filmi beğenen birine ilk kez rastladım.

• az önceki hatayı yine yaptım yorumun altına şikayet butonu mu konur ya cevap vereyim diye hep şikayet butonuna basıyorum. genelde öyledir ama sen eksikleri tamamlamayı seviyorsun anlaşılan

• refleks diyelim..

• hayal dünyam filmden daha kuvvetli çıktı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kitabını okudum 3 kitabınıda hemde fakat son kitap ta 100 sayfa kala kitabı bıraktım okumak istemedim çünkü artık her şeyi tahmin edebiliyosunuz ikinci kitabın ortalarında ... kitabın hiç bir çekiciliği kalmıyor ama 1 . kiap muhteşem o kadar severek okudum ki kitabı okurken aklımda canlandırdıgım karakter ( -ki kendisi skins dizinsinde effy karakteridir ) film seçmelerinde son anda seçilememiş :( filmi desen o da ayrı bir hüsran farkılı olan şeyler vardı ...

Kısacası alevler içindeki kız beni de büyüledi ...

0|0
    0|0
  • Kitap iyi gibi ama filmi beğenmedim.

0|0
    0|0
  • imdb 7.5 almış iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...