En iyi fotoğraf çeken telefon hanığısıdır?

ben bir telefon alican iphone 4s almayı dünüşüyorum .. sizin bana önerebilceğiniz başka telefonlar varmı? özeellikle resim konusu benim için çok önemli çok iyi resim çeksin

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yahu benim tel neden çekmio foto =// dahada yeni almıştım .s taksidi bitmedi :// link

Erkekler Ne Diyor 10

• 4S güzel.

• iphone verceğin parayı s3 ver çünkü aynı kamera tek fark isim ve sana her alanda samsung s3 her alanda 4s ezer :D nokianın pure view 808 mi ne var oda iyi 41mp eğer sadece foto önemlise bunu al derim ama hereyi güzel olsun diyorsan s3

• samsung galaxy s3

inanılmaz fotosuda kamerası da.

• sakın alma .. iphone dan daha bir telefon var Yeni HTC One X şuan en iphondanda iyi özelliklerine bakabilirsin

• cep tellerinin fotosu pek güzel olmuyor el titremesi faln..

teknolojide bi yere kadar.. telin içine ancak o kadar özellik sığıyor..

• Hiç bir telefon güzel resim çekmez...

• htclere bir bak derim.

• iyi resim cekmesini istiyosan git fotoğraf makinası al telefon iletişim aracıdır fotoğraf cekmek için üretilmemiştir :)

• HTC ve samsung olanlar

• HTC one X fotoda üstüne tanımam foto için cep yetersiz Nikon D90 al en sağlamı

• du o zaman makinaya atıyım bı kaç foto

• aa evet ıyı olur

• o zaman HTC one X istersen çektiği bi kaç fotoyu göstere bilirim

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• dijital fotoğraf makinesi al daha iyi ben öyle yaptım memnunum valla

• sakina iphone icin para harcama. Sen Samsung Galaxy S2 ala bilirsin mesela harika resimler cekiyor. HTC telefonlarida gzl resim cekiyor. AMa kesinlikle iphone almaaaa

• Iphone almanı tavsiye etmem. Eğer yüksek segment bir telefon istiyorsan samsung siii almanı tavsiye ederim. Ama kamerasi için düşünüyorsan htcnin kamerasi harika. One x i öneririm.

Yükleniyor...