Diriliş Ertuğrul dizisini nasıl buldunuz arkadaşlar?

Ben cok begendim diziyi reytinglerdede birinci gelmis inşallah böyle devam eder

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllar önce cihan ünalın Kuruluş dizisi vardı ona bakın bence
    Ayrıca Tarih Profesörlerine danışmadan yapılan senaryolar gercek degildir bunu da unutmayalım

diziye bakmadım ama cidden dogru olanı yapmıslarsa güzel. ama tutup da sürekli insanların istedigi gibi birşey yapıyorlarsa kötü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Gayet güzel olmuş, Engin Altan Düzyatan tam yerinde bir karakter olmuş, sırf o oynadığı için bile izlenir

0|0
    0|0
  • Beğendim

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum tarihin diziler ile seyirciye aktarılmasını kendi tarihimizi okumak yerine diziden diziliyoruz yazık :/

0|0
    0|0
    • Cunku tarihimizi merak etmiyoruz gecmisimizle ilgilenmiyoruzki okuyalim böyle kaliteli dizilerin sayesinde belki tarihimize olan ilgimiz artar ve kim oldugumuzu nereden geldigimizi nasıl bir millet oldugumuzu araştırıp ogrenirz bu yuzden ben boyle dizilere sıcak bakiyorum

• Adı üstünde dizi reyting kaygısı var tüm tarihi dizilerin sırf bu yüzden tarihteki olaylar çarpıtılarak anlatılıyor ve de bir senaryosu olduğu için kafasına göre değiştirilebilir bazı yerler tvdeki dizilerde sansür var rtürk gibi bir kurum olduğu sürece sen o diziden tarihi bilgi alacağını sanmıyorum bence sinema daha iyi daha çok tarihi film çekilme sinemada reyting kaygısı yok pek o yüzden tvde dizi seyretmek mantıklı gelmiyor bir nesli dizilerle tarih öğretmek çok saçma...

• Bitti ardindan tekrari basladi yine izledim kendi tarihimizi iyi cekmisler ve de umarim her bolumu boyle mukemmel olur

0|0
    0|0
  • Alemde Şer Oğuzda Er Tükenmezmiş..! velhasıl kelam izlenilecek dizi :)

0|0
    0|0
  • Şimdi birileri çıkıp Osmanlı tarih oldu ne dizisi der. Mezartaşlarında yaşıyor der hakaret eder!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eh iste orta seker

0|0
    0|0
  • güzel olmuş karakterleri iyi seçmişler. dekoru da beğendim birkaç detay hariç.

0|0
    0|0
    • Hangi detaylari begenmedin? Bu arda kizlarn taktklari başlıklari begendinmi ben bayildim ya yil 2014 ama yinede takabilirim. d. d

• oo kostümler süper. erkeklerinki de çok ihtişamlı. ben zaten ertuğrulun kıyafetine gözüm kaydı da onun için oturdum izlemeye daldım :) arap kültürüyle karışmadan önce ne asil giyiniyormuşuz az çok yansıtmışlar. çadırlar çok güzeldi orijinale yakınlığı konusunda bilgi sahibi değilim. kızlarınki zaten çok tatlı. olay örgüsü ve soundtracke gelirsek, ya daha ne diyim olmuş trt seviyesine göre güzel.

Yükleniyor...