Resim yeteneğimi nasıl geliştirebilirim?

bir ressam gibi gördüğüm herşeyi en iyi şekilde çizmek istiyorum bunu nasıl başarabilirim ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• iyi bir Kursa git..gidemiyorsan gerçekten yeteneğin varsa uzun saatler çalışarak gayet güzel resimler çizebilecek seviyeye gelebilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şevkini kırmak istemem ama yetenek yoksa işin zor, bence bir hocadan ders al. Benim bir arkadaşım güzel sanatlar fakültesinde okuyor bir yandan da makul fiyata ders veriyor, öyle ders veren öğrencilerden bir tane bulursan ucuza da getirmiş olursun.

1|0
    0|0
  • öncelikle kursa gidip temel teknikleri öğren, desen çalış vb .. daha sonra evde bol bol resim çiz.. başka ressamların eserlerini taklit etmekle başla .. sonrası hayal gücü ..

0|0
    0|0
  • şu yaşıma kadar resim dersim hiç bir zaman 5 olmadı :)

0|0
    0|0
  • 25 yaşından sonra geliştiremezsin

0|0
    0|0
  • benim resmimi çizebilicek kapasiteye sahipsen kesinlikle iyi bir ressam olursun kara kalemini görmem lazım

0|0
    0|0
  • Trt4'te papaz kafalı ressam vardı onu izle...

1|0
    0|0
  • İsmek vb kurslar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• link

Bu kitabı al geçenlerde görmüştüm. Bir çok ileri gelen ustalardan teknikler varmış.

0|0
    0|0
  • yeteneğin varsa eğer şayet yaşın bi önemi yok geliştirebilirsin yardımcı kitaplar alırsın bol bol resim çizersin çizdiğin resimleri paylaabileceğin siteler var ustalardan yorumlar alırsın vs.

0|0
    0|0
  • devamlı çizerek..ama bunun için kursa gidersen yeteneğini nasıl kullanarak gelişeceğini daha iyi öğrenirsin:)

0|0
    0|0
  • Kurslar var.. Benim kuzenimin çizimi kötüydü ama ücretli bi kursa gitti pahalı şuan mimarlık okuyor üniversitede evleri gördüğü eşyayı öyle bi çiziyor ki..

0|0
    0|0
  • resim kursuna gitmekle başlayabilirsin işe :-D

0|0
    0|0
Yükleniyor...