10 dk nız varsa lütfen bakın. Bu video hakkındaki görüşünüz nedir?

10 dk lık bir animasyon. Kafamı aşırı derecede karıştırmış durumda. Bir el atarsanız sevinirim :)

http://m.youtube.com/watch?v=SRxPpBNNgOs

• Çok Mantıksız (Sebebini yorumla belirtirseniz?)
    50% (2)100% (3)71% (5)Oy Ver
  • Gayet Akla Uygun (Sebebini yorumla belirtirseniz?)
    50% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• daha önce izlemiştim. gayet akla uygun.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu ne yaa şikayet edin şunu

0|0
    0|0
    • Soru sormak şikayeti hak edecek bir şey olmamalı bence. Cevap vermeyecekseniz boş yorum atmayın lütfen.

• niye şikayet etsinler? senin dinin bir videoya karşı koyamayacak kadar zayıf mı?

• Bunu izleyen imandan çıkar.. Tövbe ya !

0|0
    0|0
    • Neden imandan çıksın ki? Ben çıkmadım mesela. Bir arkadaşımın zorla izlettiği bir videoya insanların görüşünü merak ettim sadece. Beynin özgür düşünce mekanizmasını bozmayın lütfen.

• Çosa birşey bu işiniz mi yok

0|0
    0|0
  • inançsız olmama rağmen çok ama çok mantıksız

0|1
    0|0
    • Yanıt için teşekkür ederim, mutlu yıllar :)

• Çok Mantıksız

0|0
    0|0
    • Sebebini yorumla belirtirseniz?

Erkekler Ne Diyor 4

• jeffrey o kadar çok aşağı yukarı yaptı ki. 3 dk. içinde aklıma kötü şeyler geldi, başım ağrıdı :)

0|1
    0|0
    • Ahahahahahahaha :Ddddd harika yorum :D

• Allah c. c hiç bir şeye benzetilemez haşa onun için çok saçma hade günümüzde dizilerden melerler insanların zıhnıne yerlestırıldı ama Allahuteala benzetilemez gokyuzle konusturulsa daha ıyı olurdu çok saçma Allah ishal etsin.

0|0
    0|0
  • Her şeyi tanrı yarattıysa tanrıyı kim yarattı sorusu sence mantıklı mı? :)
    Her şeyi tanrı yaratıysa o zaman tanrıyı yaratanıda tanrı yaratmış olması gibi bir şey çıkıyor ortaya :) yani o soru bir kere çelişiktir :)
    Eğer bir tanrıdn bahsediyorsak yarattığı şeylerden üstün olması gerekir, eğer değilse zaten tanrı olamaz.
    Ve yine bir tanrıdan bahsediyorsak ve onu başka bir tanrı yaratmışsa, o tanrıyı yaratanında taratıcısı var mı sorusu çıkar ortaya ve sonsuza dek devam eder.

Bizi bir bilgisayar yazılımı olarak düşün. Bizim tasarımcımız da yazılım mühendisidir, Ve bir yazılım mühendisi yazılımdan çok çok daha üstündür çünkü o bir insandır :) Yazılımı kontrol edebilir , istediği şekile sokabilir. Eğer yazılım mühendiside yazılım değil ki başka bir yazılımcı onu tasarlasın :)

0|0
    0|0
    • Yani yazılım mühendisleri tanrıya ihtiyaç duymaz diyorsunuz?

• Neyse sen ateist olmuşsun galiba :) Sen bilirsin ne diyak :D

• Ateist olunmaz ateist doğulur :D

• Ateistlerin yaptığı bir video bu paylaşımlarla başkalarının kafasınıda karıştırma biz Allah ı neden severiz büyük olduğu için küçük insanların dalga geçmesi için değil... Bu videoda Allah ı beyinde insan kendi yarattığını ve korktuğu anlarda genelde cevabını bilemediği sorularda var ettiğini anlatıyor... Gerçek insan din olmadığına inansada kimseye çamur atmaz gerçek inananda bir kul için agzini bozmaz önemli olan insan olabilmektir. İnanda kendi kazanır inanmayanda kendi kaybeder çünkü tersi olsa bile ki inanların kaybedecek bir şeyi yok ama inanmayanlar ahiretlerini yakabilir. Video da mantık aramanında mantığı yok sana şöyle bir şey anlatayım bugün bir video izledim melekler var diye bir müslüman cıkmiş demis ki Melekler gözükmez Allah bize bunu söyledi başka bir video da camii nin üstünde melek var diye paylasimda Allahu ekber yazmis. Yani herkes aslinda dini nasıl görmek isterse öyle görür dini yargılamakta bize düşmez inanmayanlari yargilamakta bize düşmez

0|0
    0|0
    • Kafaları karışıyorsa karışıklığı önleyin. Burada dini video paylaşımı yasak diye bir ibare görmedim dostum.

• Ben inansan zaten paylasmayin deyip senin gibi baskasininda kafasini yormasini istemedim her seyi paylasin siz bilirsiniz

Yükleniyor...