Türk milleti olarak korku filmlerini neden beğenmiyoruz?

korku filmi izleyeyim dedim yorumlara baktm hep iğrenç,korkunç değil, saçma :) bütün filmlerde nerdeyse aynı şey. bizim milletimiz korkusuz mu :D neden hiçbir korku filmini sevemiyoruz yoksa filmler mi cidden saçma ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• korku filmi severim ama yerli güzel bir korku filmine rastlamadım hiç. taklit etmekte bile çok başarısız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• korku filmi diye birşey yoktur. ABD yapımı filmlerde saçma sapan yaratıklar var, korkmayı bırakın hepsini g*tümle gülüyorum. Türk yapımları bizde daha etkili olabilir ama filmin kalitesi kötü olduğu için onlarda bizi etkilemiyor

0|1
    0|0
  • Ben kuzenlerimle seyrettiğim zaman en korkunç filmler bile komedi filmine dönüşüyor.Bence arkadaş,eş,dost yüzünden.:)

0|0
    0|0
  • Biz genelde Allahtan başka bişeyden korkmayız ondan:p şaka bi yana paranormal activity de korkmuştum ben ya

2|1
    0|0
  • 3 Kuruş Bütçe İle Önüne gelen korku filmi çekiyor ve korku filmlerinin %90'ı kötü filmlerdir.Konular vasat,kurgu vasat,aranjman vs tonlarca rezil filmler.

Kanıtları İse Bakınız İMDB yani.

0|0
    0|0
  • korku filmi ne halta yarar ki?

0|0
    0|0
  • filimler batılıları kortutacak cinsten. onların filimleri çünkü. biz daha çok görünmez varlıklardan korkarız. onlar caniler, katiller, işkenceciler kan vs. den korkarlar.

0|0
    0|0
  • bizim korku filmlerimizde konu basittir insanların manevi yönlerini ele alırlar bunlar artık sıkmaya başladı.becerebilseler belki izlenilebilir ama onu da yapamıyorlar.

0|0
    0|0
  • Ama hep aynı kızla çocuk bir yere gider ıssız yerlerde dolaşırlar tam sevişirken biri bakar ona hoşt derler sonra sapıklar çıkar bir aile kovalarlar falan yakalar yerler işkence ederler.

Kardeşime ver bu konuda film durmadan izler :D

0|0
    0|0
  • basit.. çünkü korkuyoruz :p

0|0
    0|0
  • yorumlar saçma :D

0|0
    0|0
  • türkler yapamıyo piskolojisi oldugu için belkide :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• türk korku filmlerini beğenmiyoruz korku filmleri değil çünkü bizim yaptığımız filmlerde hep bir kuranı kerimden parçalar oluyo türk milleti inançlı olduğu içinde bu tarz fimleri uygun görmüyor kendisine ve izlenme oranı daima düşük oluyor yabancı ülkelerde yaratıcılık söz konusu inançları bunlara alet etmiyorlar bu yuzden izlenme oranıda yüksek oluyor.

0|0
    0|0
  • Şu çılgın Türkler 2 kırık filmden mi korkacak?

Allah'tan başka korkumuz yok :)

0|0
    0|0
  • KOrkusuz millet işte o biziz

0|0
    0|0
  • Biz korkusuz Türkleriz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...