En çok beğendiğiniz sizde etki yapan kitap ve en hoşlandığınız cümlesi nedir?

En çok sevdiğiniz kitap hangisi?

okuyupta en çok beğendiğiniz sizde etki yapan kitap ve en hoşlandığınız cümlesi nedir?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Kelebekler ve İnsanlar Ü .D.

İnsan ölümlü olduğunu bilen ,bu yüzden , bazen açık,çoğunlukla derinden acı çeken ve bu acıyla başa çıkmak için türlü yollar deneyen bir varlıktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Paulo Coelho ' Asigi olarak: Veronika Ölmek istiyor eserinden:

Bana öyle bir ilaç verin ki uykum gelmesin ve yaşamımın geri kalanının her anını yaşayabileyim. Çok yorgunum, ama uyumak istemiyorum. Yapacağım çok şey var, hayatın sonsuza dek süreceğine sandığım günlerde hep ertelediğim şeyler bunlar, sonra, hayatın yaşanmaya değmeyeceğine inanmaya başladığımda da unuttuğum.'

0|1
    0|0
  • Serenad

“İstanbul vefasız bir sevgiliye benzer...Sana hep ihanet eder ama sen yine de onu sevmeye devam edersin.

0|0
    0|0
  • Dijital Kale. / Dan Brown.

''Seninle evlenmeyeceğim,Susan güldü,yeniden yastıkla saldırıya geçerek ; bana ''üzerinde balmumu olmayan''ın ne anlama geldiğini açıklayana kadar asla!

0|0
    0|0
  • Cerrah kitabı azıcık tırsmama neden olmuştu. Gayet akıcı güzel bir kitap

0|0
    0|0
    • Tess Gerritsen kitabı. Orada yapılanları insan kendisine yapıldığını düşününce tırsmaya neden olabiliyor :)

• Oğuz atay- tutunamayanlar

0|1
    0|0
  • paulo coelho-simyacı

'En karanlık an,şafak sökmeden önceki andır.'

0|0
    0|0
  • Vampir günlüklerinin kitapları hoşuma gidiyordu bide gece evi serileri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hocam valla bu aralar değilde ünide iken her 4-6 günde bir kitap bitiriyorum nerdeyse onun için sözleri pek hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • buick8, eroin cristian f ve elif şafak aşk :)ilk aklıma gelenler bunlar

0|0
    0|0
  • Angela'nın külleri. çok severek okumuştum ama çok eskiden okumuştum cümle hatırlayamam şimdi :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...