Ya bu murat boz her şeyde nasıl başarılı olabiliyor anladınız mı?

adam şarkı söylüyor filmlerde oynuyor reklam çekiyor her işte başarılı üstüne üslük bir de yakışıklı çokta seviliyor hakediyor ama bence bir erkek olarak kıskanmak elde değil ama bu kadar yakışıklı olmasına rağmen mütevazi olması güzel ne dersiniz

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• Dusuncesiz, patavatsiz bir insan olduğunu her aklı yerinde olan insanin gorebildigine neredeyse eminim.

0|0
    0|0
    • peki bana örnek gösterebilir misin önyargıda bulunmak istemiyorum ben hiç görmedim çünkü

• Hatırlamıyorum cümleleri elbette. Fakat Opera eğitimi almış olan ve garsonluk yaptığını duyunca uzulmesi gerekirken alay ettiğini çok iyi hatırlıyorum kendisinin. Yani ben bomboş bir insan görüyorum ona baktığımda yapmacık tavırlar geliyor. İstediği kadar centilmen , mükemmel erkek imajı çizsin üzerine oturmuyor.

• anladım herkesin kendi düşüncesi tabi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevdigim biri

0|0
    0|0
  • Katılıyorum oldukça da sempatik :)

0|0
    0|0
  • Hayrani falan degilim ama adam cidden kusursuz hic bir hatasini kusurunu bulamiyorum :)

0|0
    0|0
    • kusursuz bir insan yoktur ama ne biliyim adam sempatik kendini sevdiriyor

• Valla ben kusur bulamadim :) yakisikli sempatik samimi mutavazi yetenekli iyimser. Tabi biz tvden gordugumuz kadarini soyluyoruz ozel hayatinda nasildir bilemeyiz belki kameralara oynuyor :)

• olabilir tanımadan bilemeyiz tabi gördüğümüz kadarıyla

• Maşallah de nazar değdircen :D

0|0
    0|0
  • bitirme tezi :D

0|0
    0|0
  • bir zamanlar Murat Dalkılıç'ın klibinde dansediyordu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hint fakiri gibi adamdi :D para insani degistiriyor arkadasim sende cok zengin olsan unlu olsan sende yakisikli ve havali olursun bunlarin gucleri burdan geliyor

0|0
    0|0
    • başarılı adam sadece bu yönünü takdir ediyorum parası olmasa bile her türlü iş götürürdü bence

• artik bu isler boyle muzikte para yok eskisi gibi degil telif hakki yok insanlar baska isler yapiyor en fazla parayida tv dunyasi veriyor bu yuzden basarili olmak zorundalar

• anladım senin düşüncelerin gayet mantıklı teşekkür ederim cevabın için

• Murat B (.)(.) z

0|0
    0|0
  • Hiç yakışıklı değil bence.

0|0
    0|0
    • kardeş doğruya doğru şimdi kıskançlık yapmaya gerek yok

• o kadar yakışıklı olsam ben de mütevazı olurum ak ne var. adamın şu dünyada acaba bir dahakine hangi pozisyonu denesemden başka derdi yok. mütevazı olmayıp napcak dert mi alsın başına egoist olup

0|0
    0|0
    • sende haklısın ama sen olsan egoist olmazmıydın olurdun işte itiraf et

• hiç sanmıyorum da neyse bişey demedim hadi :)

• sende haklısın ekran yüzü olmak onu gerektiriyor ünlü biri olmasa yine her kızı götürürdü :)

Yükleniyor...