Bu Son Senelerde Padişahlarımızdan (F. Sultan Mehmet vs..) Nefret Edilmeye Hatta Küfür Edilmeye Başladı Dertlerİ Nedir Bunların?

Hayırdır çok mu fazla dizi izliyorsunuz yoksa çok mu fazla Assian Cread tarzı oyunlar oynuyorsunzuda Ecdadınza küfür ediyorsunz Fatih Sultan Mehmet'e laf atmak ya da diğer karakterli padişahlara laf atmak kimin ne haddini ha?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih dünyada benzeri olmayan bir liderdir. Hiç bir Türk Fatihi kucumseyecek akıla ve kudrete sahip degil. Hepimiz borçluyuz Fatih Sultan Mehmete. Bundan 50 yil once yasamak istemezdim ancak 1450 li yillarda yaşamak isterdim. Peygamber övgüsüne mazhar olmuş başka bir lidet varmıdır. Allah yeni Fatihler nasip etsin bu milletin başına. Bir kaç kendini bilmez yüzünden hic bir zaman Fatih aşkı bitmez kardeşim. Senin için rahat olsun

0|3
    0|0
    • Aynen abi kesinlikle katılıorum sana ama işte bir kaç kendini bilmezin böyle sanaldan laf atması ecdadımaza sinirleniyorsn şimdi gerçekte kim ne b. k olduklarınıda bilmiyorsun agzını burnunu dagıtasın ama nese değmezler..

• @xsananex evet sizin beyinleriniz cok cok farklı boyutlarda bize göre :) hatta o kadar zekisiniz ki biz cahilleri zekanizi kullanarak hic bir demokratik secimde yikamadiniz :) aklinizi o kadar iyi kullaniyorsunuz ki her gecen gun bizlerin sayilari daha da artiyor :) egitim seviyesinin artisi ile bizlerin sayisinin artisina girmiyorum bile :) sizin gibi zeki kisiler gercekten olmali :) bizlere lazimsiniz :)

Ancak sizle aynı fikirde olmayan insanları anında engelleme ve yok etme çabasına girmeniz hiç hoş degil. Bu soruya gelip alakasiz sekilde mantar olan sen iken bu seferde yeter artik beni rahat birakin diyosun. Size her hangi bir satasma yok iken bizi rahat birakmayan sizleri ne yapacaz peki?

( tii ye alinirsin demiştim, IQ suna hayran kaldığım )

(((Ayrica bu yanıtı 4 kez kaldıran moderatör neden ve hangi kelimemden dolayi kaldiriyosun? Bir tane argo kelime dahi kullanmadim. Taraf iseniz belirtin ona gore sorular soralim ks de)))

• Abi boşver ya senin onu tiye alıp cevap bile vermen hata zaten ben farkettiysen konuşmalara hiç karışmadım 1 yorumdan sonra çünkü kafasın sadece bir noktaya çalıştıgını gördüm ve hiç ugraşmadım buna ne kadar laf atsan boş niyetine o yüzden bırak ne hali varsa görsün ben sen ve başkaları biliyor neyin ne oldugunu ya o yeter

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende şunu anlamıyorum burada tartışma konusu açmak için değil sadece görüşümü paylaşmak için yazıyorum ve merak ediyorum... Fatih Sultan Mehmetle çok dalga geçiliyor gülünüyor "kenan komutan diye bir adam ortaya çıkıyor saçma sapan sarhoş adam Fatih'i dalga konusu yapıyor ve buna gülünüyor" ama Atatürkle ilgili böyle birşey yapılsa sanmıyorum ben bu kadar gülüneceğini hatta videoyu yapan ceza alır sanırım :) Çağ açmış adamı bu kadar düşürmek olmaz ya da artık herkes geçmişini unutuyor tek kurtarıcı büyük Önder Atatürk olarak görülüyor bunun çok yanlış bir tutum olduğunu düşünüyorum bu arada Atatürk'ü de severim saçma sapan ergen yorumlarıyla karşılaşmak istemiyorum :)

1|1
    1|0
    • Merak etme senle aynı düşüncedeym bende şöyle fikrimi söyliyim bazıları saçma sapan şekilde sürekli karşılaştırma ypaıor hem Atatürk'ü hemde bazı Padişahları sevmek yasakmış gibi algılıorlar biri hem Atatürk'ü hemde Fatıh Sultan Mehmet'i sevmeiyecek mi yani ikiside atalarımız sonuçta boş işlerle ugraşıorlar sürekli karşılaştırma içindeler

• Ya gerçekten Atatürkle ilgili bişey yazarken korkuyorum ergen, cahil insan dolu ülkemiz Kemalistim Atatürkçüyüm diye geziyorlar ama bişey bildikleri yok Fatihi Kanuni'yi sıradan bir insan yaptılar ve ben onlarla ilgili bişey söylediğim zaman gerici olarak görünüyorum hayatıma böyle bişey görmedim insanlar artık tarihini bilmiyor tarihi Atatürk'ten ibaret görüyorlar gerçekten şaşırıyorum

• Aynen öyle tamam M. Kemal'e teşekür etmemiz lazım seviyoruz eywda bugün Osmanlı'nın halen yankıları varsa Bugün Avrupa Amerika herkes bizi tanıorsa hepsi Padişahlarımız ve onların Cesur askerleri sayesinden nese artık ben sen biliorz tartışmaya gerek yok önemli olan bilmeyenlere anlatmak dicemde onlara ne kadar anlatsan boşş

• Padişahlar hakkında hakarette bulunanlar kendilerini ülkeden sınır dışı etsinler bi' zahmet.

0|1
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürke de aynı şey oluyor niye soru sormuyorsun bu konuda da

1|0
    2|3
    • M. Kemal Atatürk Türk

• Mustafa kemal atatürk hakkinda ne biyorsun ki onu kullanarak misilleme yapma gereği duyuyorsun. Vahdettin sayesinde samsun a çıktığını bilmiyor gibi. Ayrica ilkbolarak kazim gonderiliyor. Yeterli basari alinmiyor. Sonra vahdettin uzaklastiriyorm ayagina gonderiyor ve iki kisi birden ayaklanma cikariyor ve 3 kişilik senaryoda sadece başrol meshur oluyor. Turkiyedeki hicbir tarihe inanmiyorum. kazim karabekir gunluklerini okuyan hic kimse inanmaz zaten..

• Ya yet ya yeter uzak duramazmısınız benim yorumumdan sıktınız he

• laf atmam, haklarında kötü düşünmem, lakin melek olmadıklarını da bilirim. tarihimizi şişirip durmayın. barbar türkler lakabını boşuna edinmiş bir millet değiliz. ölmüş gitmiş insanların üzerinden nefret kusmak ne kadar boşsa, övünmek de o kadar boş.

0|0
    0|0
    • Melek deiller tabiki ama gül dagıtarak savaşılmayacagınıda bil hani bugün savaş olsa Bordo Berelilerde acımazsa savaşır. Savaş başlı başına barbarlıktır ama savaşmadan hallolmayan meseleler savaşarak halledilmesi lazm

• sana katılan katılmayan herkese saldırıp kavga etmişsin. ben etmeyeceğim.

• Bunların dertleri arkadaşım;Geldikleri yeri unutmalarıdır net

0|1
    0|0
  • Ben bütün atalarımızı severim ayrım yapmam TÜRK tarihini bölmem şu alkol içiyordu diğerinin haremi vardı diye ;)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Savasla alamadiklari ulkeyi bizim bos beyinlilere dizi izlettirerek alacaklarini saniyorlar ama cok sukur milliyetciler her daim varlar

1|0
    0|0
    • bizim boş beyinler kitap okumaktan acizler anca dizi izleyerek ecdadımıza küfür ederler

• O dönemlerde yasamadigim için tarih kitaplarındaki bilgilerinde yetersiz olduguna inandigim için yorum yapmiyorum ama padişahların şehzadeleri öldürmelerinin yanlis olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0
    • Devlet için herşey bakidir kuralı vardır bende ne destekiyrm nede yanlış buluyorm

• 1. murat , yildirim beyazid ,1. mehmet celebi , 2. murat fatih sultan mehmet ve daha fazlasi kardeslerini ve cocuklarini öldürmüştür ilk önce arastir ondan sonra eleştir

• Sen rahat ol ben gayet iyi biliyorm oraları ama sana anlatmak istedigimi sen nereden anladıysan artık bilemicem diyorum sana kardeş katlinin olmadıgı kaldırıldıgı zamanlardada taht kavgaları oluyordu ama sen halen lafı başka yere çarpıoyrsun.

• ben hiç duymadım küfür edeni. yanılıyor olabilirsin

0|0
    0|0
  • Gorduğum zaman kafa attığım için çok görmedim onlardan

0|0
    0|0
  • ilk defa senden duydum onlara küfür edildiğini.

0|0
    0|0
    • ya bu sanal alemlerden bahsediyorm yoksa kimsenin g. tü yemez benm karşımda küfür etmek

• çok haklısın ki herşeyden önce o ölü biri. kendini savunamaz ve etik bir davranış olmaz.

• Kimmiş lağn küfür eden

0|0
    0|0
    • sanaldan ediyorlar ama kim odlukları belli değil hadi yabancı olsalar dicem gayet iyi Türkçe konuşıyorlar

• Oğlancı afyoncu şarapçı alayı o kadarda abartmayın yaa şu ceddinizi.

0|0
    0|1
Yükleniyor...