1.67 Boyundayım, güçlü bir fiziğe sahip olmak mümkün mü?

1.67 deyince insanlar ufak tefek birisiymiş gibi bakıyorlar ama Lionel Messi, Miroslav Stoch, Tarkan , Emre Aydın, Justin Bieber, Yalın , Murat Boz , Acun vs. sayamadığım bir sürü kişi 165 - 173 boy aralığındalar. Ve ben 18 yaşında olmama rağmen şimdiden spora eğilim gösteriyorum. 100 metreyi 12.98 de koşacak kadar üst vücuda sahibim ama merak ettiğim asıl nokta , daha kalıplı ve vurduğunda oturtan bir fiziğe sahip olabilir miyim? Kilom 62 bu arada.

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• basket oynasana sen bi 2 yıl uzarsın bence ya :/

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Acun ılıcalı 182 boyunda

0|0
    0|0
    • Tamam arada bir yanılma payı çıkabilir :D Britney Spears, Selena Gomez , Yonca Evcimik , Burcu Esmersoy vs. O kadar çok kısa varki

• erkeklerin boy uzaması biz kızlra göre daha hızlı ve daha çok oluyor

merak etme 172 175i görürsün gibime geliyor

• boyun cok kısa eğer dediğin gibi güçlü bir fiziğe sahip olursan boyundan dolayı komik durabilir

0|1
    0|0
  • Boyun kısa, vucut yap ama ayarı kaçarsa çok itici durursun..

0|0
    0|0
  • justin bieber ı karıştırma lütfen :D

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 10

• spor salonuna gitmen en iyisi ama evde yapmak için egzerszizler vereyim sana kanat göğüs sırt ve kol için barfix harikadır ama set set yaparsan ben her 2 günde bir 5x17 barfix çekiyorum ve sayıyı hergün artırıyorum çok zordur ama SÜPER gelişirsin bacaklar içinse bir elini koltuğa daya ve ve tek bacağınla eğil kalk güçlenince koltuğa dayanmadan yap.

Karın için eline 5 yada daha ağır kiloluk bir ağırlık al ve setlerle mekik çek son olarak bol bol süt iç et yumurta balık ye kasların gelişmesi için proteine ihtiyaç vardır proteinde bu gıdalarda ağırlıklı bulunur(sakın libazma alma) ve bol bol uyu unutmaki kasların yalnızca uykuda gelişir hatta yapabilirsen öğlen uykusuna bile yat ciddiyim öğlen uykusu sağlığaçok faydalı birşeydir

0|0
    0|0
    • hem barfix boyda uzatır hele asılı kalıp birkaç saniye durursan

• Hayko kısadır ama iri duruo . Açıkçası olabilirsin belki ama kilo önemli bide azk daha uzaman lazm basket oyna ..

0|0
    0|0
  • Bence atletizm hocalarından profesyonel bir destek alabilirsin. Hayrunnisa Gül'ün başlatmış olduğu bir çalışma vardı 81 ilde 81 yıldız diye bir çalışma. Onu internette araştırıp bulunduğun ilin GSGM'ne gidip veya okuyorsan beden eğitimi öğretmenine söyleyip bize anlattığın gibi durumu onlara da anlatabilirsin. Londra olimpiyatlarından sonra spora çok daha değer verilecek fırsatın varken birşeyler yap derim.

0|0
    0|0
    • Sağol bilgilendirdiğin için. Bugün baktım da , benim ilkokul arkadaşım Teakvando Gençler Avrupa Şampiyonu'ydu. Bizim bulunduğumuz ilin yıldızı o seçilmiş. Gelecek yıl için vakit kaybetmeden çalışmalara başlarım. Önce koşu lisansı çıkartır iyice güçlenirim. Gerisi Allah kerim. :)

• Bak arkadaşın bir örnek sana sende başarabilirsin bunu hadi bakalım hakkında hayırlısı.

• 18 yaş ergen sorunları bir aile danışma merkezine git bir psikologla görüş dikkati vucutla kuvvetle çekne çağları 17 yy da kaldı artık güç akıl zeka sosyalite karizma ve parada git sen bunları araştır derim

0|0
    0|0
  • Murat bozun boyu 186dir kardesim. Ayrica bieberda daha cocuk :)

0|0
    0|0
    • 18 yaşında :D Daha uzamaz , uzasa 2 cm uzar. Hem çocuk dediğin adam kızları götürüyor ;)

• 100 metreyi 12.98 de koşuyosan zaman kaybetme atlet ol ben 6 sene kickbox yaptım 13.20 de felan koşabiliyorum... Ayrıca her iri yarı insan güçlü olmaz spor salonuna gidip bilinçli bi şekilde kuvvet antremanları yaparsan güçlenebilirsin.

0|0
    0|0
  • Basketbol ve Yüzme senin ilacın olacaktır. Daha yaşma küçük sayılırsın gelişimin tamamlanmamış. Ama bence vücudundan önce kafanı geliştir sonrası zaten gelir.

0|0
    0|0
  • Seviyorum bu boy sorunu takılan gençleri 1.67 ne la iddaa oranımı :)) O saydıgın ünlülerin hepsi boy kompleksleri yüzünden ünlü olmuşlar zaten bide murat boz ile acunu sallamışsın sanki biraz gibime geldi ...

0|0
    0|0
    • Kardeş o kadar çok kişi varki karışıyor :D Britney Spears, Selena Gomez , Yonca Evcimik , Burcu Esmersoy vs. Hayatta başarılı olanlar genellikle kısalar :D Allah'ın tesellisi :)

• Üstünlük ancak takvadadır kardeşim ;) Yaprak da yukardan bakar toprağa, ama bigün gelirki yerle bir olur. Sen de onlardan olmak istemiyorsan dikkatli davranmak gerekir :)

• Hepimiz toprak olacaz şimdi duygu sömürüsü yapma bana :)) Teselliler için kaç tane kitap okudun ? Şaka len şaka üzme kendini hepimiz kardeşiz ne varmış 1.60 da 1.50 de salla gitsin erkeklik bile geçici bişey önemli olan baki olan adamlıkdır adam ol kimse boy aramaz kimse seni görmez bile :))

• götü yere yakın olandan kork derler hep

0|0
    0|0
  • mümkünlüde herşey mümkün

0|0
    0|0
Yükleniyor...