Neden gözlerinden öperim denir?

Neden gözlerinden öperim denir? İnsan vücudunda öpülecek daha uygunsuz bir yer var mıdır? Kimse kimseyi gözünden öpmüş müdür?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu kelimyi çok kullanırım.Büyüklerin ellerinde ve küçüklerin gözlerinden öperim diye.Ben öpüyorum ve gözlerden öpmeyide çok seviyorum.Özellikle küçük bebeklerin burunlarını ve gözlerinden öpmeyi çok seviyorum :).Ben öpüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ama benim büyüklerim gerçekten gözden öperler.

0|0
    0|0
  • Gözlerin ruhun aynasıdır. Ruhundan öpüyorum gibi geliyor bana o söz. Ve evet ben de gözünden öperim :)

0|0
    0|0
  • Gözden öpmek ayrılık getirir

0|0
    0|0
  • Büyüklerimin ellerinden öperim de hiç küçüklerimin gözlerinden öpmedim.

0|0
    0|0
  • batıl bi inanç vardır.gözden öpmek ayrılık getirir diye.batıl inançlarım yoktur ama bu cümleyi duydum ya gözden öpmek çekici gelmiyo.sevgilim gözümden öpmeye kalksa izin vermem :D

0|0
    0|0
  • Uygunsuz bir yer değildir bence, hem bu sözler küçükler için kullanılır çok özlemişsindir gözlerinden öpersin masum birşeydir..

Kalıplaşmıştır ve hala devam etmekte olan bir davranışımızdır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim amcaoğlusu küçük çocukların kafasını iki eliyle iyice kavrar kafasının tam ortasından öper. Sanırım öyle manyaklar sayesinde öyle bir laf çıkmış.

0|1
    0|0
  • kızlar güzel cavap veriyoda erkekler neden fesatça cevaplar veriyor bu sitede anlamadım gitti.

0|0
    0|0
  • Tamam, sen popondan öperim de.Ayrıca ben gözden öpüyorum.

0|0
    1|1
Yükleniyor...