Bir film çekecek olsanız türü ne olurdu desem?

bir film çekecek olsanız hangi tür bir film çekmek istersiniz ve kimle başrol oynamak istersiniz?

0|2
16|115

En İyi Kız Görüşü

• Psikolojik-gerilim ya da polisiye-macera türünde bir şey çekerdim.

Robert Downey Jr diyeyim, yüksekten girelim, pek severim kendisini.

1|1
    1|3

Erkekler Ne Diyor 115

• p*rno diyenlerin hiç birinin p*rno filmin nasıl çekildiğinden hiç haberi olmadığı çok belli. Bir erkek olarak ereksiyon halinde 7 saat taş gibi kalmak nasıl bir azaptır bilir misiniz?

0|0
    0|0
  • Ben osmanlı tarihini epic bir şekilde işlemek isterdim. Game of Thrones gibi düşünebilirsiniz. Orglar yerine Tepegözler, Kadırgalar yerine Balinalar, Kanatlı Aslanlar üzerinde sipahiler gibi Dünyada benzeri örnekleri varken bizim kendi tarihimiz ile ilgili bu şekilde bir örnek maalesef yok. Filmde oynam yerine yönetmeni olmayı tercih ederdim fakat hangi oyuncularla çalışmak isterdim diye soracak olursanız eğer
    Kenan İmirzaloğlu, Haluk Bilginer, Şener şen, Burak Özçivit, Rasim Öztekin, Beren Saat, Özge Özberk, Nurgül Yeşilçay, Belgüzar Korel ve Yeşim Büber kesinlikle filmimin castında olmasını istediğim isimler olurdu.

0|0
    0|0
  • -Drama
    -Polisiye - Macera
    -Psikolojik Gerilim
    Kameranın önünde değil de arkasında olurdum.
    Oyuncular ise şimdilik belirsiz, birkaç yabancı oyuncu ile görüşebilirim.

0|0
    0|0
  • " All in One " olurdu sanıtım..

0|0
    0|0
  • Bilim Kurgu. kendimle başrol oynamak isterdim. Cem yılmazın gora filminde çift karakteri oynadığı gibi

0|0
    0|0
  • Romantik komedi. Insanları güldürürken sevginin sevmenin sevilmenin guzelligini gösterebilmek icin. Baş rolü Kart Perry ile paylaşmak isterdim uçuk oldu biraz ama :)

0|0
    0|0
  • Kıyı balıkçılığı üzerine bir belgesel olurdu. Aslında bu konuda bir tezim var ama onu ıspat edebilmem için uzun yıllara bolca kayıt tutmaya resim ve videolarla desteklemeye ihtiyacım var. Kim bilir belki bir gün bunu başarır ve yaşlandığımda bir fakültede öğrencilerime bu konuda eğitim verir bir akademisyen olurum.

0|0
    0|0
  • Aksiyon cok pahalı olurdu psikolojij gerilim korku felan çeksem Onlarda zor olurdu tutturmak gerek en güzeli erotik çekmek masrafsız her türlü izleyici bulunur :DD

0|0
    0|0
  • Romantik-Polisiye yazıyorum zaten kendimi baş role koymadım ama kafamda da henüz o kalıba tam oturacak oyuncu yok

0|0
    0|1
  • Barış, Özgürlük ve İnsanlıığı tema olarak kullanırdım... Tabi ki filmin içeriğinde de SEVGİ ve AŞKA da yer verirdim...

0|0
    0|0
  • yıldıza ulaşmak derdim adına, başrolude kıvırcıkla oynardım :) kıvırcıgı tanımazsınız :)
    türü dram olurdu

0|0
    0|0
  • Aşırı gizem. Şehirden uzak ama şehrin içinde. İnsanlardan uzak ama insanların içinde.

Gerilim dolu ama sakin bir film.

Elimde maddi gücüm olsa mükemmel senaryo yazarım ve yönetirim diye düşünüyorum. : )

0|0
    0|0
  • bir film çekecek olsam türü aksiyon romantik komedi falan olurdu amirkhan ı oynatırdım ve türk sineması gibi her zaman iyiler kazanmazdı

0|0
    0|0
  • bilim kurgu

0|0
    0|0
  • Saadet Işıl Aksoy ile Romantik-Dram-Duygusal Türde... Eski sevdiğime benzettiğim için, tokat attığım bir sahnede oynamak isterdim :) :)

0|0
    0|0
  • Biyografi DiCaprio

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin yakın tarihini anlatan (90'lardan günümüze) bir nevi belgesel-anı türünde bir film olurdu!!

0|0
    0|0
  • melodram - kate beckinsale

0|0
    0|0
  • tarihle ilgili bir savaş filmi çekerdim asya da geçen bir Türk filmi olurdu cengizhan türü

0|1
    0|0
  • Cem Yılmaz ve Acunu bir filmde buluşturmak isterdim Komedi dalında :)

0|0
    0|0
  • Zombiee. Hatta The Walking dead ta oynamak isterdim. :(

0|0
    0|0
  • Psikolojik+18+Dram tarzı birşey olurdu. Başrolü ise Lily Rabe ile veya Alexandra Breckenridge ile oynamak isterdim.

0|0
    0|1
  • Terör filmi çekerdim barolündede kenan imirzalıoğlunu oynatırdım ,)

0|0
    0|0
  • sevgilimle tabiki

0|0
    0|0
  • komedi filmi karadenizli birini oynatırım

0|0
    0|0
  • aksiyon ama tam tesekkullu bol para harcanmış gercekten kalteli bır aksıyon

0|0
    0|0
  • Escinsellik

0|0
    0|1
  • Korku- Gerilim çekmek isterdim istiyorumda zaten hani zombi tarzı ama ölülerin dirilmesi gibi değilde salgın türü. ama piyasada olanlardan farklı düşünüyorum. Sen?

0|0
    0|0
  • çekilmesini istediğim senaryolarım var aslında) genel anlamda konu tarihi kurgu ya da korku.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    85

Kızlar Ne Diyor 15

• komedi.

0|0
    0|0
  • Romantik komedi olsun. Şu salak tipli kıza etraftaki tüm erkeklerin aşık olduğundan değil. Böyle daha klas bir şey. Yanımda da Furkan Andıç oynasınnn :) <3

0|0
    0|0
  • Macera mustafa Topaloğlu :D
    ( rüyama geldi geçenlerde uzay falan ıygg )

0|0
    0|0
  • Absürd Komedi olurdu herhalde, başrolü bilmem ama yönetmenim Onur Ünlü :)

0|0
    0|0
  • Dram ya da komedi tarzında bir çekim olurdu. Tamamen tezat ve uçlarda.

0|0
    0|0
  • Korku olurdu.

0|1
    0|0
  • Piskolojik dram olurdu

0|0
    0|0
  • Psikolojik gerilim

0|0
    0|0
  • Oguzhan Ugur'la ♥