Otostopçunun Galaksi Rehberi'ni okuyan var mı?

Douglas Adams ın müthiş bir kitabı Otostopçunun Galaksi Rehberi(The Hitchhiker's Guide to the Galaxy), birkaç gün önce rastlantı eseri elime geçti. Gülmekten yüz kaslarım ağrıdı. Fantastik, felsefik, en çok da çok ama çok zekice yazılmış komik bir kitap. Manik Depresif Paradoyak Android bir robot olan Marvin benim kahramanım.

İçinizde bu kitabı okuyanlar var mı?

(Öneririm)

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• android iphone'u döver :)))

Bkz: ali desidero :))

0|0
    0|0
    • :))) benim babam androidi döver :P

• samanye-çatalı benden kaşığı senden olayına girmek dahi istemiyorum :)

• Seni annene şikayet edeceğim. Topumu verin, gidiyorum ben :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Otostopçu tek bir kitap değil, 5 kitaptan oluşan bir seri. İçimizdeki bu kitabı okuyanlar ötekileri de okumanızı önerecektir. :)

0|0
    0|0
    • :)) Kalın bir kitap aldım, beşi bir yerdeymiş :) Altıncı bir kitabı daha var bu arada :)

• bundan 3-5 yıl önce okuyup, bitirmiştim kitabı. Çok kalın ama yaaaa,oku oku bitmiyo:)) daha sonra filminin de olduğunu öğrendim. filmi pek iyi değildi ama. Kitap ise şahaneydi, çok maceralı ve komikti:D:D

0|0
    0|0
  • Epi topu 2 soru sormuşum biri bunun hakkındaydı.Bilen de çıkmadı zaten.

Cevap 42

0|0
    0|0
  • Okumadım ama filmini seyrettim; kitabını da ara sıra görsem de çok kazık paha biçmişler... Sanırm o fiyat azalmayacak... Dolayısı ile gidip almak farz olacak yakında.

0|0
    0|0
    • Okumanızı tavsiye ederim. Çok komik ve çok fantastik. Kalabalık yerlerde okumayın ama kahkaha atışınıza millet^''deli mi bu?'' diye tepki veriyor :) Rezil etti bu kitap beni :)

• Orijinalini öneririm lakin bazı kelime oyunları var ve teknik sözcük fazla, uydurma sözcükler de çok ve Kabalcı yayınevi bu konuda hassas davranmıs, açıklayıcı bir çeviri olmus. Kafada soru isareti kalmıyorTükrçe okuduğunda da. Orijinal dil elbette önerim :)

• Bekle beni Ebay :)))

• filmi çekilse trillian'ı kim oynar sence?

0|0
    0|0
    • 2005 de Filmi çekilmiş :) İzledim ve hiç beğenmedim. Olmamış. Filmi izlemeyin :)

Trillian ı hangi hatun kişi oynamış ismini bulamadım (durunnn! duruunnn! buldummm, Zooey Deschanel oynamış)

Yeniden filmi çekilse ben oynamak isterim :P Benden daha iyi kimse oynayamaz. Ben mükemmelim (noldu bana?)

• Koltukla birlikte, koltuğunu Galaksi nin bilinmeyen bir ucuna fırlatırım :) havlunuzu mutlaka yanınıza alın :)

• Ben gelebildim ama koltuk kayıp :))

Havluyu aldım ama çok işe yaradığı söylenemez. Oralarda su yokmuş :)

• şu yazdıklarını kitapın arkasına yazsalardı keşke okumadım ama kesin okuyacam:)

0|0
    0|0
    • :) okuduğunuzda siz de benimle aynı fikirleri tasıyacaksınız, eminim :)

• başladım ama bitiremedim bir türlü :S

0|0
    0|0
  • malesef okumadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...