Bu miillet neden kitap okumaz?

Kitap satıyorum üniversitelerde o kadar boş ögrenciler varki okumadan bölum bitirmeyealışılıyır bu millet heleki kızlar hiç kitap okumuyorlar susü püsü var neden okumaz bu pokemonlar? :)

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 8

• aaa Lütfen okuduğumuz kitaplar vardır Hem Bayan -hem Erkek maaş bodroları adam ne iş yapmış yetenekleri neler yeter işte :D Daha böyle bir yapıdayken önce özfikilere değer verilmeki sonra kitaba ve kitap okuma mantığına.. İçeri giren adamın fikirleriyle değil cebiyle ilgilenirsen ne yazık ki kitap seçme ve okuma anlayışıda değişiyor ülkede :)

0|0
    0|0
  • Anası babası çocuklarına zamanında kitap okuma sevgisi aşılamadığı için. Babam çocukken beni kitapçıya götürür istediğim kitapları alırdı. Bende zevkle okurdum. Sonra bende de hastalık oldu kitap okumak. Olay ailede bitiyor öğretmenden çok. ;-)

0|0
    0|0
  • Çünkü ülkemiz gelişmiş bir ülke değil, ülke alışmış sadece Kur'an okunmasına izin verilen zihniyete, yeni görüşlerin ülkede yasaklanmasına.

0|0
    1|0
  • 10 tane ders var 10 ayrı kitap var hatta bazı derslerde 3 kitap var ortalama her kitap 150-200 sayfa.. vize final derken başka kitaba vakit kalmıyor burs da almıyorum cepten gidiyor bide uzun vadede olsa kitap almıyorum

0|0
    0|0
  • Hepsi üşengeç nedense

0|0
    0|0
  • Cunku dunyanin en beyinsiz ulkesidir turkiye

0|0
    0|0
  • Onlar için sadece bir kitap var gerisi yalan. Cehalet iliklerine işlemiş bu milletin

0|0
    0|0
  • Ks'ye takılıyor millet ondan :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...