Yerli diziler uzun mu sizce de?

Yerli diziler uzun mu sizce de?

Güncellemeler:
başlıkta hata olmuş pardon :) yerli dizi yersiz uzunmu? olmalıydı :D

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Dizileri geçtim,Tv de kadar gereksiz program var ki...Ya hiç mi mantıklı birşey sunmazlar insanın önüne?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Uzatmaları yersiz bence de bir tadında bıraksalar.Ezel güzeldi ve zamanında bitti.Diğerleri de bütün dizideki erkek ve kadınları evirip çevirip birbirine aşık eden -ta ki boşta insan kalmayana kadar- saçmalıklar bütünü.

0|0
    0|0
    • ezel kenan imizalıoğlu yüzünden bitti kötü anlamda değil tabiki 2 sezondan fazlasına imza atmamış 2 sezon idealdir peki sürelere ne diyorunuz?

• Hele o reklamlarla hiç çekilmiyor ama sevdiğim 1-2 dizi var katlanıyorum.Her bakışı 7 saniye ekranda gösterirse 5 saatte sürer bu insaflı halleri:))

• :) reklamlar zaten ayrı bir başlık açılması gerekir :D

• bizimkiler vardı, yerli uzundu.

0|0
    0|0
  • cogu dızı cok sacma uzun mesela yaprak dökumu 5 sene surmus yuh yaa :D o ne öylee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yersiz uzun evet. film gibi lan. ama ezel diye bi dizi izledik, ne zaman başladı nasıl bitti anlamazdım şerefsizim

1|0
    0|0
    • :) bazı diziler öyleydi şan behzat ç 60 dakikaya düştü bakalım nasıl olacak :)

• suskunları da izledim ama ezelden sonra geldiği için tırt. güzel gerçi fena değil

• ezel güzeldi.++

Yükleniyor...