Ne tarz müzik dinlersiniz? Neden?

Başlıktaki gibi arkadaşlar ne tarz müzik dinlersiniz genelde ? Ve neden o tarzı dinlersiniz ? Mesela ben nu-metal dınlerım genel olarak, yapı olarak asiyim bıraz :D Nu- metal'de kendımı buluyorm :D

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• R&B rap hiphop dinliyorum yabancı tabiki.arasırada rock dinlerim ama kulağıma güzel gelirse ritmini beğenirsem.ben türkçe pop müzikten hoşlanmıyorum genel mesajları şudur bana göre sen gittin allah belanı versin ben mutluyum bakarım yoluma çatlada patla sözleri olduğu için pek bana hitap etmiyo.R&B rap'in temposu hoşuma gider müziği falan.

0|0
    0|0
    • Kesınlıkle, Turkce cogu sarkıdan uzagım, dedıgın gıbı aynen sen gıttın ben oldum canım acıyor falan =) Demet akalının sevgılısınden ayrılmasını hıc ıstemıyorum o yuzden =)

• O ayrı bi konu zaten onu farklı bi başlık altında ele almak lazım :)

• katılıyorum =)

Kızlar Ne Diyor 3

• Metal dinlerim.Nedeni açıklanacak gibi değil,bambaşka ve muhteşem bir şey.Müzik dinlemeye bayılırım!

0|0
    0|0
  • kulagıma hos gelen butun muzıklerı dınlerım her tarzz sevıyorum:D

0|0
    0|0
  • Joytürk takılıyorum bu aralar gayet depresif depresyondaki arkadaslara tavsiye ederim :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kulağıma hoş gelen her müzik ammaaaaa

müslüm baba deyince anak sular durur

onun dışında şebnem ferah, rihanna, katy perry, karadeniz ve angara havaları, mustafa keser daha çok bunlar

0|0
    0|0
  • arabesk dinlemezdim, ona da başladım. neden? çünkü artık katlanamıyorum bazı şeylere.

0|0
    0|0
  • Kafamı yaşatsın yeter.

0|0
    0|0
  • kulağıma hoş gelen müzik

0|0
    0|0
Yükleniyor...