İspanya ya seyahat eden var mı arkadaşlar?

bu yaz tatilde İspanya ya gitmeyi düşünüyorum ama hangi şehirler daha güzel ve ucuz bilmiyorum bir de güvenli bir ülke mi? gidenlerin yardımını bekliyorum.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ispanya da bir hafta tatil yaptim barcelonaya git turk kebapci cok var turistik onemli yerlerde var nou camp a gitmisitim ispanyada 4 gun kaldim ama jesinlikle plajli yerlere git gece hayati tavan yapiuo adini haturlayamadim fakat bir plaj kesimi vardi tavsiye ederim barcelonayi :)

0|0
    0|0
    • adını hatırlarsan paylaşır mısın? gece hayatı güvenli mi peki? yorumun için teşekkürler

• ingilizcem iyi zaten yazları antalyada rehberlik yaptım. yardımcı olduğun her şey için teşekkür ederim.

• Rica ederim merak ettigin her seyi sorabilirsin iyiaksamlar :)

Erkekler Ne Diyor 5

• erkekleri pek güvenilir değil öyle jose fernanda sergio bekleme laf atanı çok sevilla şehri portakal kokuyor komple harika yer onun dışında seyahat firmasıyla gitmen daha ucuza mal olur kalıcak yer sıkıntısı çekmezsin.

0|0
    0|0
    • www. etstur. com/Tur-Arama-Sonuclari/Tum-%C4%B0spanya-Ve-Portekiz-Turlar%C4%B1 portekizede git gitmişken.

• erkekleri çok yakışıklı ve kibar oluyor diye duymuştum :)

• çok teşekkürler

• ben barcelona madrid ve sevilla da bulundum 1 ay sen nereye gitmek istiyorsun?

0|0
    0|0
    • aslında her yerini gezmek isterim ama beş gün falan kalacağım barcelona ve sevilla ya gitmek istiyorum.

• şimdiden yer ayırtmazsam sorun olur mu

• ben bir hafta önce ayırtmıştım yer bulamayabilirsin erken rezervasyon hem ucuz hem garanti.

• italyayı daha çok tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • ewetttt war ispanya madrid

0|0
    0|0
    • tecrübeni paylaşır mısın peki?

• Hele dur hâlâ evimden dışarı çıkamadım bide isoanyayamı gidecem :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mallorca alcudiya'ya gittim bende denizi harika masmavi, insanlarida ayni biz Türkler gibi sicakkanli tavsiye ederim bende

0|0
    0|0
Yükleniyor...