Cok. parasi olup mutlu olamayan insanlari. anlamiyorum?

bir insan zengin olup. nasil mutlu olamaz?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• nedenmi :) yapacak şeyler tükenmiştirde ondan. paran olur ama hastalık vardır. paran olur kocan ya da karın aldatır. aşık değilsindir para tırışka olur. iyice azıtırsın. düşünsene paran var ve işe bile gitmiyorsun. bir amacın yok. amaç yoksa yaşamanın anlamı olmaz ve bişyeler için çaba sarf etmene gerek kalmaz. allah insana şaşıracağı parayı vermesin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Değil mi? Al benden de o kadar.

Ne amaçsızlarsa artık, bir de bu zengin güruhundan intihar eden var... Piüüü, karma parayı kime vereceğini karıştırıyor. -_-

0|0
    0|0
  • Hersey parayla değil.

0|0
    0|0
    • Hayir yanlis. anladiniz parayla. yardiminida. yaparsin boylede. mutlu olunu

• Yanlış anlamadım herhalde yaparsın ama paranla herşeyi yapıp mutlu olamazsın paran var diyede..

• Paranla duyguları satın alamazsın çok param olsun istemezdim şahsen. İşte bu düsüncedeki insanlar insanlara değil paraya değer veriyor

0|0
    0|0
  • Herşey para değil

0|0
    0|0
  • Önemli olan nereye gittigin degil kiminle oralara buralara gittigin. Mutluluk paylaşmaktır. Parayla sevgi alamazsın. O güzel dostbağlarını kuramazsın. Para sadece karın doyurur ama kalbini ruhunu doyurmaz.

0|0
    0|0
  • Dimi kesinlikle ben de anlamiyorum. hayır yani sağlığımda yerindeyse ailen falan iyise (aklını kurcalayan çok büyük sorunlar yoksa) bak keyfine. kafa dengi ol arkadaş edin dimi zaten paran yüzünden arkadaşında çok olur ohh gezer durursun :))

0|0
    0|0
    • Gezersib gezdigin kadar fakire. fukaraya. yardimini edersin yine mutlu olursub. Bende bunu demeye calistim ama herkes. anlamiyo iste herkes. önyargili

• Aman eminim yorum yapanların yarısı zengindir. zenginler parasızlığı bilmediği için parayı pek takmazlar kafaya.:^/

Erkekler Ne Diyor 3

• Mutluluğun kaynağının para olmadığını bilseniz sormazdiniz :) örneğin sağlığı para ile alamaZsın. tonlarca paran olsun, ama devasiz bir hastalığın olsa, sen mutlu olur musun? ya da huzurun olmasa, o para seni nasıl mutlu eder ki? para önemlidir, ama hersey değildir :)

0|0
    0|0
  • mutluluğu para ile ilişkilendiren beyinsiz ahmak ve karaktersiz insanları anlamıyorum

0|0
    0|0
    • Bende on yargili. davranan lavuklari. anlamiyorum. ben hersey. para demedim cok. paran. olup yardim ederekte mutlu. olabilirsin bunu demeye calistim

• düşüncelerini aktaramayan bir bulug çağını atlamamış bir çocukla tartışacak durumda değilim
      sorduğun soru yukarda nasıl anlamam gerekir :) (dengesiz)
      makası kırılan kamyonlar gibi yan yan yolda ilerleyen kamyon misali
      kendi sorunu kendin çürütüyorsun
      aslı lavuk kim belli oluyorda
      sana lavuk deyipde lavuklara hakaret etmiş olurm kusura bakma

• Mutluluk yarı yarıya paradır. parasızda eğlenilir ama bazı zamanlarda parasız b*k gibi kalırsın ortada

• Sağlık, huzur ve mutluluk parayla satın alınabilen şeyler değiller.

0|0
    0|0
Yükleniyor...