Romanların yaşam tarzı ve kültürleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

Romanları oldum olası hep sevmişimdir çok sıcak neşeli ve eğlenceli insanlar romanaların yaşam tarzları özel kutladıkları kendine has günleri gündelik yaşamaları kültürleri hakkında bilgisi olan paylaşsın

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• lan bunlar düğünlerde inanılmaz oynuyolar. ayrıca bi kere de mahallelerinden geçerken laf yemiştim koca koca adamlardan kadınlardan. öyle ota boka alınmam ne var beea şoparlar biz de trakyalıyız ne laf atıyonuz diyip azıcık muhabbetlerine katılınca da gülmekten sıçırtırlar adamı. şizofreniyi hiç bi insan cinsine yakıştırmadım bi romana yakıştırdığım kadar. iki dakkada roman yazar, senaryodaki mantık hatasını bulcam diye kafada cereyanlar cakar, bişeyler yanar içerde. ama bazı yerlerde de arabanı da taşlıyo bunlar. domates fırlatmıştı picin biri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• romanlar çingenedir. çingene neden yasak demek bilemiyorum. neyse çok eğlenceli oynak insanlardır. müziği çok severler. at arabası ile gezerler. eski evlerde yaşarlar. allah böyle yaratmış yapacak bir şey yok değişemezler.

0|0
    0|0
  • Hani boyle atesin ustunden atliyolar Nevruzda heh iste o en ozel gunleri onlarin :p heralde galiba sanirsam

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum bende istiyorum nevruza katılmak ya bayağı eğlenceli oluyor farklı yani

• çok neşeliler

0|0
    0|0
  • gırgır şamata

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok eğlenceli ve renkli bir hayatları var.

Kapı gıcırtsında bile oynarlar

Genç kızları çok güzel olur..

Erken yaşta everirler.20 yaşına geldikkerinde 40 yaşındaki kadından farklı değiller..

Temizliği çok seven bir millet değil.İstisnalar böyle..

Süse püse kargaşaya çok meraklılar.

Birde kavgaları var içerler kafayı güzelleştirirler birbirlerine girerler,zurna sesini duydular mı can ciğer kuzu sarması olup oynamaya başlarlar.

İnançları da çok kuvvetli değil desek yalan konuşmuş olmayız..

Okuma -yazma oranı çok düşüktür ki kafaları da zehir gibi çalışır..(okumayı sevmezler kısacası)

0|0
    0|0
  • 2003'e kadar çingene olduklarını söylediklerinde kimlik verilmeyen hep dışlanan bir topluluk.Buna rağmen hala neşeliler.Ben de severim memleketimde bolca vardır.Dışlanmayıp ekmeklerini kazanmalarına izin verilse başarılı olacaklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • mahallelerinden falan geçerim arada her allahın günü düğün bi yorulun be :D

0|0
    0|0
    • Ne güzel işteee :D

• seviyorum ben insanları ayrımcılığın mantığı yok gayette neşeli insanlar eğer sen şopar,çingene falan demezsen niye sataşsınlar ki.. birbirlerinede gayet bağlılar yıllardır trakyada oturuyorum bi kötülüklerini görmedim yani

• soru başlığına bakınca aklıma okumalık roman geldi :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...