Huzur Sokağı kitabı film oluyor, yorumlarınız neler?

bildiğiniz gibi atv de şule yüksel şenlerin huzur sokağı adlı kitabı dizi oluyo bununh hakkında neler düşünüyoisunuz

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Cok konusulcak bi dizi olcagini dusunuyorum. Oyuncularin dizideki karakterleride ilginc, daha onceki oynadigi dizilerin karakterlerine hic uymadigi icin simdiki rolleri dandik oynuyolar gibi gelebilir. Biri lise ogrencisiydi, biri polis digeri doktor.. kitaptaki anlatilanlarin aynisini diziye uyarlicaklar we bunu yaparken konuyu saptirirlarsa sule yuksel senler cok sert bi kadindir dawa bile acabilir:) ama merak ediyorum diziyi:))

0|0
    0|0
    • ya benim asıl korkum konuda sapıtma olur mu kanuniyi bile ne hale soktular muhteşem yüzyılda acaba bunda tesettüre laf gelir mi şüphesi içersindeyim

• İste bende onu kasdetmistim zaten:)

Kızlar Ne Diyor 7

• kitabını okumuştum, harika bi eserdi. filmide umarım tutar. zengin şımarık açık seçik bi kızla, dindar fakir efendi bi çocuğun aşkını anlatıyor ama sırf dizinin sonu için baştan izlemeye değer. o nasıl bir bitişti:)

0|0
    0|0
  • fragmanı koy da göreek :D

0|0
    0|0
    • fragmanı var paylaşımda link gönderemiom xper seviyem düşük ama beni ekle sayfam var link gönderim gir beğen 3 tane fragman var izleyebilirsin.

• amaç sayfayı beğendirmek daaa :)

• farkettim daa :P

• kitabı okumuştum hayran kalmıştım fakat onu da rezil eder bizim senaristler yaprak dökümüne döner

0|0
    0|0
  • huzur sokağı diyor fakat kavga ediyorlardı hahah çok gülmüştüm fragmanı görünce :D

0|0
    0|0
  • Kitabı okumuşumtum ve gerçekten harika bir kitap. Dizi olacağını bilmiyordum.

0|0
    0|0
  • Şu annemin hidayete erdiği sonra bunu anlatıp durduğu kitap mı diye merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Bilmiom ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bimiyorum ben

0|0
    0|0
  • Duymadım hiç ..

0|0
    0|0
  • o dizi tutmaz millet türbanlıları değil bikinili hatunlara bakıyor...

0|0
    0|0
    • bu sözünden çok pişman olucaksınn asıl o dizi tutucak çünkü kitabı dizi haline getiriyorlar gerçekten internette nereye girersem girim kitabın çok güzel olduğunu söylüyolar övgü dolu bahsediyolar keşke her gün hafızamı kaybedip kaybedip okusam diyenler var gerçekten araştırın sizde görüceksiniz facebookta bile huzur sokağı kitabını beğenenlere bakın neler diolar içlerinden beğenmeyeni bulamazsın doğrusu bende şaşırdım bu işe araştırdım ama hakikaten çok sevilmiş ve hala da sevilio.

• bekleyip göreceğiz bakalım zaman seni benimi haklı çıkaracak

• bizde o sokaktan geçecekmiyiz :)

0|0
    0|0
  • kitebı ne yazıkki okumadım

0|0
    0|0
  • bende biliimyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...