Bugüne kadar izlediğiniz korku filmlerinin içinde?

Sizi en çok korkutan sahne hangisiydi
benim halka filminde ki kızın kuyudan çıkıp yürüyüşü

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Korku filmi değil ama en korktuğum film Terminator 2'ydi benim. İnsanların kontrolünden çıkmış bir geleceğin korkusunu o kadar iyi yansıtmışlardı ki filmde derin düşünen herkesin yaşayabileceği bir korku yaşamıştım.
    En korktuğum sahne de yolda giderken Sarah Connor'ın bir iç konuşması vardı, orada ürpermiştim.
    Bu arada Blade 2'yi sinemada izlemiştim. İzmirliler bilir eski Çınar sineması (şimdi YKM Cinemaximum oldu) O film boyunca başımdaki şapkayı elime almış kemire kemire iz bırakmıştım üzerinde. Ses sistemi feciydi çok fena gerilmiştim. Küçüktük o zamanlar bir de.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çığlık 1 de bıçaklanma sahnelerinde korkmuştum yaşımın etkiside vardı tabiii
    şimdilerde korku filmi, komedi gibi geliyor bana

0|0
    0|0
  • halkanın o sahesi güzeldi evet ben garezdenn ürkmüştüm ve dabbenin son serisinden de korktum bazı sebeplerden dolayı

0|0
    0|0
    • dabbe ne ya çığlık ses efektinden başka bişey yok seride

• üzülmeye devam et canım iyi sabahlar

• En çok korktuşum flim Tarkandır özellikle o ahtapotlusunu görünce titriyorum gece film korkjsu yüzünden dudağımda uçum çıkıyo :(

0|0
    0|0
  • En çok güldüğüm sahneydi halkaydı sanırsam :D

0|0
    0|0
  • üzerimde kötü etkilere yol açtığı için izlemem.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben de ''Halka'' filminden sonra korku-filmlerine tövbe ettim zaten.

En korktuğum sahnesine gelince... Televizyondan çıkış sahnesi, diyelim. Esasında Samarranın kendisi bile yeterliydi. O beline kadar inen, iğrenç siyah saçları gözümün önünden gitmediydi aylarca.

0|0
    0|0
  • beni rec1 tamamen çok korkutmuştu

0|0
    0|0
  • sinisterin bütün korku sahneleri

0|0
    0|1
  • Korku filmlerinden korkmam korkunç değil

0|0
    0|1
  • Mel gibsonun işareler filmi