Konserine gidip canlı canlı dinlemeyi hayal ettiğiniz veya bu şansınızı kaybettiğiniz bir şarkıcı var mı?

Öncelikle merhabalar,
Çok eski bir üyeyim. Yeniden burada olmak güzel :)

Soruysa şu;
Hayattayken ve hala sanat yaşamı devam ediyorken dinlemeyi istediğiniz bir şarkıcı veya artık konserine gitmeniz mümkün olmayan ama keşke sahnede olsa da dinleyebilsem dediğiniz birisi var mı?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Farid Farjad konserine gideceğim dediğim her konserin üzerinden aylar geçti.
    Bir gün mutlaka inşallah..
    Sevgiler..

0|1
    0|0
    • Vay ki vay :) Fikrimin İnce Gülü yorumunu dinlemişsindir o halde. Dinlemediysen bile dinle. Kemanı ağlatan adam denmiyor boşuna.

• Elbette dinledim.
      Keman ağlamaktan memnun, ağlatan da kemandan..
      Aşk böyle olsa gerek.
      Ben de sana Golha'yı tavsiye eder hayırlı geceler dilerim.
      Sevgiler..

• leonard cohen

0|1
    0|0
  • linkin park kahretsin istanbuldaydı konseri :(

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Amy Winehouse vardı. Ama artık imkansiz.

0|0
    0|0
  • Pili bebek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ray charkes ve whitney houston ayrica kurt cobinli bir nirvana da guzel olurdu

0|1
    0|0
    • Eyvah eyvah seninkiler komple gitmişler :)) Ray Charles'ın sahnesini kesinlikle canlı seyretmek isterdim ben de. Nasip değilmiş

• Yok iste benim finaller temmuzun 2. haftasi bitiyor hep konser o doneme denk geliyo ben de okulu bitirene kadar da james ölür

• Dur gömdün adamı hemen :))

• eski nickin kurabiye_canavarı.. her neyse müslüm gürses ve azer bülbülün konserine gitmeyi çok isterdim ve gittim de.. tarkanınkine ve haykonunkine de gitmiştim.

0|0
    0|0
  • Sagopa Kajmer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...