Genç arkadaslar çok dizi cok film izledim reca ediceğim bana şöle kıyıda köşede kalmıs pek bilinmeyen ama sağlam olan film tasfiyeleri yapıverin?

cok ısmarlama oldu ama idare edin

Güncellemeler:
'loussecha' tavisyesi koro izliyorum diğer yazdığınız ve izlemediklerimide not ettim teşekkürler ilginize, esenlikle kalın :D:

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Blood Diamond
    Captain Phillips
    Great Gatsby
    Esaretin Bedeli
    Hachiko
    Hotel Ruanda
    Leon
    Prisoners
    Piyanist
    Rain Man :)

0|0
    0|0
    • küfrediceksin belki ama bu tom hanksin son filmi dısındakilerin hepsini izledim ya. kaptan filipis iyi mi?

• benim kıstasım o zaten , psikoljik sonu belli olmayan ve biyografı, gercek hikayeler. bu aksamda bunu izliycem teşekkürler beatrdsasds bilmemne :D

• İyi Seyirler Efendim :)

• webteizle.org/.../...inek-eega-altyazili-izle.html buyur pişman olmayacaksın hatta teşekkür edeceksin

0|0
    0|0
    • aamir filmimi bu?

• sen bilirsin 1-2 yıl sonra aamir filmleri gibi duyulur izler daha önce izlemedim diye pişman olursun :)

• ya içindeki müzikale karşıyım ben normalde aamirde izlemem çingeneler bir vazgeçemedi huylarından.

• Animasyon olur mu?

0|0
    0|0
  • Dizi önereyim sana hangi tür seversin?

0|0
    0|0
  • Soroyayi taslamak, ihtiyar delikanli abd yapimi, sil bastan, not defteri, zamana karsi, koku, mavi en sicak renktir, hayat guzeldir, malefiz, yesil yaban arisi.

0|0
    0|0
    • malefiz gereksiz diğerlerini izledim de mavi en sıcak renktir?

• Aynen cok guzel bir filmdi :D haaa bak yarindan sonra, bir de uyumsuz guzel filmler izlemediysen

• tamamdır not ettim bakıcam onlarada şimdi alttaki arkadasın sölediği koro ya bakıyım. teşekkür ettim

• tür olarak ne istersin?

0|0
    0|0
    • biraz kafa acıcak bişi olsun psikolojik sonu belli olmayan film için 3 gun sonra yemek yerken aha böyleymiiiiş diye biliebiliyim :D

• hmmm
      time crimes
      stay
      stranger than fiction
      the fountain

• Git oldboy izle psikolojin bozulsun gerçi izlemisindir belki ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ucuz roman

0|0
    0|0
  • Lucy- yeni çıktı, ekşın ve bilim kurguyu güzelce harmanlamışlar, dünyamızdan bir haber yaşadığımıza da gönderme yapıyor, izle ve puanını söyle

cayırt

0|0
    0|0
    • izledim hocam 6 7 falan diyim. hafif limit yok havasında yapmıslar sanki

• eğer izliyecek dizi filmlerin biterse zaman geçircek bişey arıyorsan anime izle

0|0
    0|0
  • Exorcist

0|0
    0|0
  • Prisoners

0|0
    0|0
    • izledim hocam hugh dayıyı severim cok her filmini izlemişimdir kanımca :D

Yükleniyor...