Depresif şarkılarda ne buluyorsunuz?

bir yolculuk sırasında normalde dinlemediğim halde türkçe şarkılar çalan bir radyo kanalını açtım.. yolculuğun bitiminde o şarkı sözlerinin etkisinde hiç yaşamadığım bir aşkın ızdırabı içerisinde artık öleyim ben şeklinde bunalıma girmiştim.. çok merak ediyorum cidden bu tür şarkıları seviyor musunuz? öldürmese bile süründürüyor be bunlar ..

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Belki de amaç sadece hissedebilmek,sen bunu anlayabilir misin?

0|1
    0|0
    • anlamam sanırım .. hatta anlamadım aslında ..

• bu daha da kötü.. yaşam koçluğu denen işin önemini şimdi anlıyorum .. neyse .. sen dinleme öyle şarkılar :)

• Yok yahu fıkır fıkır şarkılarda dinlerim evelallah ta . İşte yani kem küm şuan bu havadayım.Bilemezsin varya boom diye patlayacak gibiyim.

En iyi cevap içinde tişekkür iderim :D

Kızlar Ne Diyor 7

• hemen değiştiririm çıstaka çıstak iyidir ,anlamazsın etmessin :D bunaltmaktan başka birşey değil.. ama fasıla ölürüm neden ise:))

0|0
    0|0
  • ağlarım işte

0|0
    0|0
  • ya sorma greksz yere bi acı oluo insanın üstünde:/

0|0
    0|0
    • mutlu bile olsan tum mutluluğunu yok ediyor, yaşama enerjini alıp gidiyorlar :)

• ya yok .. o hayat hiç bir zaman gelip elma şekeri sunmaz sana .. gerektiğinde döve döve alacaksın elinden şekerini :) işler yoluna konmuyor, o kaosun dengesini anladığın zaman bir şekilde sürüklenmeden kendi çizginde ilerlemeyi başarıyorsun.. yoksa alır gider seni :P

• orası doğru ama bazen elnden bşi, gelmio:P

• acımı dağlatmam mümkünse..ama olayların ardından dinlerim bir müslüm baba dan nilüfer :D

0|0
    0|0
  • emrah-unutsabilsem candır :)

0|0
    0|0
  • duygusal işkenceye bayılıyorum

0|0
    0|0
  • hahaa alemsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Depresif şarkıları severim. Aşk acısı değil de yalnızlık, umutsuzluk, intihar gibi konular üzerine olan şarkıları severim.

Misal: link

link

0|0
    0|0
  • link

Deri parlaklığındaki bir geceyi hatırlatıyor bu mesela..

0|0
    0|0
  • kendimi

0|0
    0|0
  • Depresyon.Adı üstünde.Biraz hareket,biraz psikopatlık biraz manyaklık ne arasan var içinde :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...