Kızlar neden kültürsüz erkeklerle çıkarlar?

Kültürlü bir insanım aşık olduğum kız gidip kültürsüz birisiyle çıktı neden böyle bu kızlar?
rüzgar gibisiniz ekvatordan kuzey yarım kürede bir hedefe giderken eksen hareketinin sonucunda hedeften şaşıp başka yöne gidiyorsunuz çok sağlam bir örnek oldu
hadi açıklayın

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar 'dijital/digital'
    Dallı budaklı
    Error verirler çoğu zaman ve bir düzelticiye ihtiyaç duyabilirler
    bir el gelir 'tak' kendini hissettirir ondan sonra devam eder işlem..
    Bazısının ram'i çok
    Bazısı bilmem kaç çekirdekli
    Bazısının ekran kartı yanmış , önündekini göremez

Çok azı "kültür fetişisti" .. Ne adamın boyu ne posu ne parası hiçbir şeyi umrunda değildir, kültüründen başka

Çoğusu 'mazoşist' kimi duygusal kimi fiziksel.. Sürekli ' ağırlık ister' , düzeltilmek, yola konulmak, daraltılmak, bunaltılmak ister." Erkek dediğin masaya yumruğunu vurmalı" haşin olmalı sarmalı sevmeli en sevdikleri cümlelerdir... O istedikleri erkek masaya yumruğunu vura vura o sesten sıkılıp başka ufuklara yelken açtığında , işler değişir...
    Acının çemberindedir , kaostan beslenir , ortada bir şey olmasa bile , çıkartır...

Para fetişistleri vardır , anlatmaya gerek yok.. Kokusuna bile bayılırlar. kişinin kendisine değil , vaadettiklerine, çağrıştırdıklarına, yapacaklarına tav olurlar... Para biter, aşk gider

Pure romantics /true love'cılar.. Para pul mal mülk kariyer önemsizdir... aşkın e hali , i hali , de hali, den hali...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir kadını ne kadar tanıyorsunuz Bir kadının neleri sevip sevemiceğini ne kadar biliyorsun Bir kadını gerçekten tanıdığın zaman bu durumun kültür falan olmadığını anlarsın Sizdeki mantık Her kadında yoktur Siz mantık biz duygularımızla daha çok düşünürüz

Kültürlü olmuş olmamış fark etmez Kadınlar ilgi odaklı bakar Gerisine bakan kadın mantığını da kullanan kadındır

0|0
    0|0
  • Herşey kültür değildir

0|0
    0|0
  • Kültğrsüzsüm

0|0
    0|0
  • Herseyy kultur deildir. Her kulturlu erkekde adam deildir...

0|1
    0|0
    • sen şimdi bana adam değilsin mi diyon

• anladım tabi herkesin kendine göre bir seçimi var :) teşekkürler yorumun için

• Rica ederim :)

• Bilmiyorum ki

0|0
    0|0
  • Cnku kulturlu erkek hep birşeye müdahale eder birşeyi duzeltir aşşalar gbi bakar kulturauz derken nasıl aşşalama hafdinizi bilin kultursuz dediğiniz gece 12 kadar namusuyla çalişan adamlarmı kultur okumak değil konuşmak değil insanlin lutfen 👍

0|0
    0|0
  • Türk kızları ne kadar kabullenmesede maço erkeklerden hoşlanır bu yüzden olabilir

0|0
    0|0
  • Gönül bu ota konmamışta moka konmuş :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• şimdi güzel kardeşim kültür dediğimiz meret sadece kitap okumayla değil baştan aşağı yemek yiyişini bile kapsadığı için sen kendini neye göre kültürlü görüyorsun , sevgilinin gittiği adamı neye göre kültürsüz görüyorsun? Bir kişinin kültürlü olduğunu anlamak için en az 3 gün akşam sabah geçirmen lazım ki umarım bu fikri edinmek için düşündüğüm şeyi yapmamışsındır. Ben senin beyninin değil de dilinin kültürlü olduğunu varsayarak konuşursam , ki kuzey yarım küre güney yarım küre olaylarına girerek kendini marjinal göstermeye çalışman gerçekten psikolojik bir sorundur umarım tedavi görürsün. Şimdi gelelim soruna. Sorunda ilk başta kızlar diye genelleme yapman yanlış , çünkü her kız bunu yapmaz. Ama evet çoğu kız kendini bir şey sanan erkeklerden hoşlanmaz. Hatta hiçbir cins hoşlanmaz şahsen benim bulunduğum ortamda bu cümleyi kurmuş olsan 2 coğrafya terimiyle kandıramazdın emin ol. Bu arada kız arkadaşın başkasını tercih etti diye o adamı yermeye çalışman da ayrı bir psikolojik travmadır. Yani güzel kardeşim, sen buralarda takılmayı bırak ta en kısa zamanda bir uzmana başvur. Biz sana burada ne desek boş bir uzman eşliğinde atlat bu dönemini , Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • :) sen ne güzel açıklama yapmışsın öyle tebrik ediyorum seni kardeşlerin en en en tatlısı

• @smraipk uzun uzun yazmışım abla farkında değilim sinirlendim :D

• hissettim :) ozaman sana sinirinin geçeceği birşey söylicem w. shapa geliyom :)

• Genelde fizikselliğe bakılır. Sonra karakter ağır bastığı öğrenilince dizler dövülür. Öylesiyle çıkanlar için tabi.

0|0
    0|0
  • kızlar sanırım sadece görünüşe bakıyor. onun dışında ayının teki bile olsan onlar için pek farketmiyor.

0|0
    0|0
  • Herşey kültür değildir.

0|0
    0|0
  • Ondan sonra ayrılınca bütün erkekler odun :)

0|0
    0|0
  • paranın çekim kuvveti...

0|0
    0|0
  • Armutun iyisini ayilar yer

0|0
    0|0
Yükleniyor...