Kendinize has bir yeteneğiniz olsun isteseydiniz eğer :) ?

Hangi yeteneğe sahip olmak isterdiniz?
Mesela ben ses yeteneğim olsun çok isterdim küçüklükten bu yana bir şarkı söyleme manyaklığı var :D

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Umursamamayı isterdim.

1|0
    0|0
  • Keman'a hevesli biri olsaydım keşke, çok isterim çalabilmeyi ama yaradılışımda yok müzik aletlerine karşı bir heves :D

1|0
    0|0
    • Heves olsa başarırdın zaten azim olduktan sonra gerisi kolaydır :)

• Doğru diyosun, şimdi başlasam 2 seneye falan öğrenirim aslında :D

• Şarkıyı profosyonel anlamda diil ama amatör anlında sesi çok kötü olan çok kişi gördüm snein neyin eksik ki onların yanıdna ki birde bu açıdan bak hem bir kızın sesien her zaman incedir ne kadar yteneksiz olursa olsun

1|0
    0|0
    • Sesim zaten incede yetmiyo gibi şarkıya çok detone oluyor yani :)

• Sana kendmi atsam eminim kendine tarkan dersin.. Kimseye bir eşy kayıtlamya ihtiyacın yok.. Eğer topludma söyleyipte sesini çok kötü bulup kafa yapnlar varsa de ki seni de görelim.. En azından ben cevasretliyim ve şarkıya ayak uydururoyurm bizim inzsınımız böyledir kendi yapmaz yapanı da hiçe sayar yani konuşmak için bahane arar.. İcraat sıfır çene çok esnektir ama.. Fazla durdum konunun üstünde farkındayım ama kendini küçük göre herkes anatçı olucak diye bir şey yok eminim seninde güzelliğinin dışında ne yetenekerin vardır müzikten belki daha çok sevebileceğin her insanın en az 1 yeteneği vardır bilirsin bunu zaten :)

• Ayırıca o tarz insanlar başkalrına imrenerek bakıp kendilerinin sinik oldupu içni başkalarına laf atarakkendilerinin var olduğunu ispatlamayı amaçlar

• Güzel sihir yapabilme yeteneğim olsun isterdim, hala sihirbazlara özenirim :)

1|0
    0|0
  • Fedor gibi önüne gideni indirebilmek isterdim :D

http://www.youtube.com/watch?v=f0h9U4murAQ

0|0
    0|0
  • iki elimle birden resim cizebilimek isterdim :/

1|0
    0|0
  • Capraz düsunebilmeyi çok isterdim dogrusu pratik zeka dediğimiz olay hızlı ve etkili

1|0
    0|0
  • hiç düşünmedim ya

0|0
    0|0
  • ışınlanma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...