Sizi yeniden yapan, düşüncelerinizi fikirlerinizi değiştiren etkili bir kitap?

klasik olmayan, gercekten okumaya değer etkileyici bir kitap?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Okumaya değer olduğuna hakikaten inandığım bir kitaptir Salih Mirzabeyoğlu'nun İnsan'ı. Kendini tanımak istersen tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çavdar Tarlasında Çocuklar - J. D. Salinger

Ya da Kızıl Darı Tarlaları - Mo Yan

0|0
    0|0
  • Hayatımı etkıleyen kıtaplar degıl yaşanmışlıklardır

0|0
    0|0
  • Big bang felsefe ve tanri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aykut Oğut-Evrenden Torpilim Var. Okuduysan Secret kitabına benziyormuş (ben okumadım.) Evrene yolladığımız mesajlarla falan ilgili, normalde kişisel gelişim okumam ama bu ilgimi çekmişti ve benim fikirlerime yeni bir yön kazandırdığına inanıyorum ben.

0|0
    0|0
  • Dan Brown- İhanet Noktası
    Akilah- Fi-çi

0|0
    0|0
    • konuları nedir acaba

• İhanet noktası: NASA kuzey kutbu'nun derinliklerinde içi fosillerle dolu bir göktaşı bulur. ABD başkanı da Amerika'nın seçim döneminde rakibi senatör'ün kızını ve araştırma ekibini bu cismi kontrol için oraya gönderir. Olayların aslında göründüğü gibi olmadığını öğrenen ekip başkanın bile bilmediği bir tuzağa sürüklenmiştir. Ve bu tüm Amerikan halkını ve seçimleri etkileyecek bir bilgidir. ir

• fi- çi-pi serisi: Farkındalığın ne kadar önemli olduğunu, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını, doğduğumuz andan itibaren olmamız gerekenden uzaklaştırılarak prototip bir toplum yaratığına dönüştürülmek için işkencelere maruz kaldığımızı, bu insansı hayvanın 'kişi' olabilmek için varlığı adına yapması gereken en önemli şeyin, kendini gündelik yaşamdan koruyarak bireyselliğini keşfetmesi gerektiğini, kutsal 'merak'ımızın kendi potansiyelimiz dışında her yere yöneltilerek zehirlendiğini, asıl değerli olanın bizim için önemsizleştirilmeye çalışıldığını fark etmiş ya da fark etmeye hazır herkes için yazıldı, gerisiyse hikaye.

• Hüseyin Nihal Atsız-Ruh adam, benim için çok anlam ifade eder

0|0
    0|0
  • herşey seninle başlar

0|0
    0|0
    • konusu nedir acaba?

• adından belli senin aslında ne kadar güçlü oldugunu istersen herşeyi başarabileceğini güzelce anlatıyor kesinlikle oku derim anlatmakla olmaz :)

• teşekkür ederim okuycam bu kitabi :)

Yükleniyor...