Ask kitabi onerebilirmisiniz :)?

Merhaba arkadaslar.. ben ask romanı onermenizi istiycem guzelce aglatan icinde ask barindirdan bir kitap var mi acaba? (Yabanci yazar kitap okumuyorum) saolun şimdidenn :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Elif Gibi Sevmek 1-2
    hikmet anil öztekin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ''Aşkın gözyaşları'' manevi aşkı, Allah aşkını anlatır. Eğer imanın sağlamsa ve Allah'ı seviyorsan, iyi bir kitap. Bana göre önemli olan aşk; Allah aşkıdır. En güzel gözyaşı ise Allah aşkı için dökülen, gözyaşıdır.

0|0
    0|0
  • elif g, ibi sevmek

0|0
    0|0
  • kıtap degılde hıkaye var ıstersen okuyabılırsın 70 kusur sayfası var sana lınkını atablırım ınan pısman olmıcaksın. gerçek yaşanılmış bir olay alıntısı nıtelıgınde bende pek bılmıyorum şiddetle tavsıye ederım...

Bİr asosyalin değişimi

0|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna oku

0|0
    0|0
  • Elif gibi sevmek

0|0
    0|0
  • Roman değilde aşk kitabıyla ilgili şarkı önerebilirim.

0|0
    0|0
  • Tartismasiz Elif Gibi Sevmek Ve Elif Gibi Sevmek 2 Oku Begenmessen Parasini Ben Vercem :)

0|0
    0|0
    • Nasil bir kitap bahsedebilir misiniz

• Aşkla Ilgili Ne Ararsan Var Yasayamadigin O Kadar Guzel Duyguları Tadıyosun Ki Siddetle Tavsiye Ederim...

Kızlar Ne Diyor 2

• Asude-Papucumun ajanı
    Kahraman Tazeoğlu-Yaralı

0|0
    0|0
  • Ağlamak istiyorsa Canan Tan'ın Yüreğim Seni çok Sevdi kitabını öneririm. Ama bana kalırsa güncel değil de eski aşk romanları daha bir başka misal Sabahattin Ali'nin Kuyucaklı Yusuf'unu şiddetle öneririm. Ağlamak garantilii ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...