Bacak arasında değilse nerede o zaman?

Arkadaşlar namus iki bacak arasında değilse nerde o zaman?

Güncellemeler:
Bence beyinde insan herşeyi düşürek yapar ruhu isterse beynin ile onaylanrsa yapılanlar gerçekleşir. iki bacak arasi bence asla namus değildir.

0|0
5|30

En İyi Kız Görüşü

• Her şey kafada gidiyor. Mevzu insanın ruhunun f*hişe olmamasında.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• valla ben bakir biriyle evlencem kim ne derse desin başkasını biptiğiyle işim olmaz :)

2|4
    0|1
    • Aslan sın l*n sen verdim +1 ini

• ya ben hayatımda cinsel anlamda hiç birşey yaşamamışım 20 yaşındayım istesem giderdim geneleve ya da burada çok kaşar var ben bunları yapmamışım sizcede benim hakkım değilmi bakire biriyle evlenmek boş boş yorumlar atıp canımı sıkıyonuz.

• @sapınaKadarTÜRK bir insanın annesi kadar kutsal bir şeye dil uzatabilecek kadar kanı bozuk bir insan Türk gibi şerefli bir ismi taşımayı bile hak etmiyor. Böyle kabaca konuşman aslında senin suçun değil sana yeterince terbiye vermemiş ailenin suçu.

• ee bir kız gitsin bir erkeğe versin sonrada benim namusum bacak aramda değil beynimde diye kendini avutsun. namus tepeden tırnağa tüm bedende ve ruhtadır.

2|0
    0|0
  • "O suyu kirletmeye kıçın yetmez, / Kafanı daldır, Zoilus, kafanı"
    yıllar önce okuduğum bir yazı
    kafadadır

2|0
    0|1
  • Kalpte kalbi o* olmasın

2|0
    0|0
    • Ozaman patlak bir motorla evlenmenizi dilerim ama kalbi orosp u olmasın :)

• Ben kızlık zarı nı hiç elletmemis hiç bir şekilde ilişkiye girmemiş kızla evleneceğim size Teşekkürler kalbi o* olmayan ama eski sevgilisine vermiş bir kızla evlenmenizi dilerim saygilar

• keşke okudugunuz şeyleri anlayabilseydiniz anlayarak cevaplayabilseydiniz ama yok yok işte elde avucda olmayında kullanamıyosun o şeyi iyi aksamlar dilerm.

• Şayet varsa Beyinde

2|0
    0|0
  • iki bacak arasında ve beyinde.

1|0
    1|0
  • öyle diyenler her haltı normal görürler o lafın arkasına sığınarak

1|1
    1|0
  • namus insanın kalbindedir. bakir/bakire ol ya da cinsellikle alakalı hiçbir düşünce beyninden geçmesin ama onun bunun hakkını ye, insanların canını yak, kalbini kır, dedikoducu mahalle karıları gibi davran, önüne gelene kaşar de o* de yine de namuslusun bakiresin diye öyle mi?

1|0
    0|0
  • Nerede hissedersen orda bence

1|0
    0|0
  • Bacakları açtıran da beyin olduğuna göre.
    İyi la şeyidin şeyidin namus orada değil den.

1|0
    0|0
  • Namus geniş bir kavram. İki bacak arasın da değildir diyenin yaşadığı hayat meçhul.
    Namus: şeref , haysiyet , bakir , bakirelik, vs. Bunları layıkıyla korumaktır

0|0
    0|0
  • tabii ki iki bacak arasında.

1|0
    1|0
  • Namus kafada. Kafada olunca bacak arasını da korursun başka yerlerini de korursun. Namus bir yerle sınırlı değil.

1|0
    0|0
  • iki insan birbirini seviyorsa sevişmeleri namussuzluk değildir.

0|1
    0|1
  • düşün mesela tecavüze uğrayan bir kızın bekareti gitti diyelim. Bu kızın elinde olmayan bir sebepten dolayı kötü mü olacak.

1|0
    0|1
  • bencede değildir tamamen namus kafada olan birşey zihniyetin namuslu olsun dürst olsun önemli olan bu

0|0
    1|0
  • Namus 2 bacak arası olmasaydı ALLAH o zarı koymazdı ALLAH bile size guvenmiyor zar koyuyor

0|2
    1|0
  • beyin de..

0|0
    0|0
  • Kızların çenesinde :D

0|0
    0|0
  • namus ruhtadır bir insanın ruhu o.. ise istediği kadar bacak arası sağlam olsun o.. dur o ;)

1|0
    0|0
  • Bu neden kültür sanatla ilgili bir başlık?

0|0
    0|0
  • kıvırcık saçlarından sen suçlusun

0|0
    0|0
  • Daha doğrusu sadece bacak arsında değildir

0|0
    0|0
  • Zumruduanka kuşunun kanatlarında...

0|0
    0|0
  • Beyinde ;) bacak arası saglam kalıp herşeyi yapan okadar çok kadın varki ;)

0|0
    0|0
    • akıllı konuş adamın canını sıkma !

• peki arkadan verip agzına alıp ama bacak arası bakire kızlar ne olcak?

• Bacak arasını namus bilen aklıda namuslu olur senin annen babanla evlenmeden önce patlalmıydı yo azına mı aldı yo arkadan mı verdi yo demek ki hem akilda hem bacak arasında namus git ozaman onun bunun altına yatan patlak kızla evlen

• Ruh da :)

0|0
    0|0
  • Namusu ; beyni olmayan "bacak arasında"

Bacak arasındakini çoktan vermiş olan da "beyinde" dir derler :)

1|0
    0|0
    • Yani namus bacak arasında değildir diyen "Zaten Vermiştir"
      Bacak arasında diyen de "Beyinsizdir"

:) Akıllı insanlar namusun kelimesini etmez , ettirmez...

• Aynen oros pu bile oros pu olduğunu kabul ediyor bunlar etmiyor :D

• Orspu bile gtten vermiyor bunlar her şekil :D

• iki kaş arasında pak olmalı alnı insanın önce vicdanı olmalı hayası kendinden olmalı önce başkasından değil

1|0
    0|0
  • Ruhtadir adi da ruhuspuluktur

1|0
    0|0
  • Oradaki giderse ruhta falanda kalmıyor zaten hepsi o laşıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• önce beyinde sonra bacak arasında

1|3
    0|0
  • Allah aşkına be of bu nasıl bir zihniyet ya. Neyse he beyinde namus beyinde yatsın kızlar erkeklerin altına sonra beyinde. Akıl var mantık var kimse kılıf uydurmasın.

0|3
    0|0
    • Namus hem akilda dır hem bacak arasında ama akildadir sadece diyen kesin vermiş ve patlaktır yalanmıyım

• @sapınaKadarTÜRK. Allah akıl fikir vermiş kullanıp kullanmamak onlara kalmış:)

• @Nehir61 aynen :D

• batılaşmış beyinlere göre bacak arasında değil ama bizim ülkemizde kesinlikle bacak arasında

0|0
    0|0
  • Buda bakıyorumda namus diyince birtek kadın akla geliyor. Akılsızın biri "peki neden ozaman kadında zar var" diyor. Yani kadın yaparsa namussuz oluyor erkekte zar yok istediği haltı yapabilir yobaz ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...