Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var lütfen yardım eder misiniz?

Evlenmeyi düşündüğüm bir kız arkadaşım var. Çok sevdiği bir sanatçının konserine bilet aldım ancak o bunu bilmiyor. Sürpriz olacak yani. Ben şu anda o sanatçıya ulaşmanın yolunu buldum. Ancak İngilizce bilmediğim için sizin yardımınıza ihtiyacım var. Bana şimdi yazacaklarımı çevirir misiniz?
Sevgili... merhaba. Kız arkadaşım da bir piyanist ve ben onu çok seviyorum. Biz ikimiz de senin hayranınız. Ben ikimiz için de senin konserine bilet aldım. Ancak kız arkadaşım bunu bilmiyor. şşşşş gizli. :) Süpriz olacak. Senden ricam... adlı parçana başlamadan önce parçayı kız arkadaşıma armağan etmen. Sadece adını söyleyeceksin ve bu parçayı onun için çaldığını benim ona armağan ettiğimi söyleyeceksin. Bunu yaparsan eğer sana çok dua eder ve minnettar kalırım.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İngilizce bilen birini bul hemen, etkilenecektir kız arkadaşın :) Ama piyanist bunu kabul eder mi bilinmez tabi :)

0|1
    0|0
  • Hi Dear... my Girlfriend is a pianist and ı love her. we fan your. ı bought tickets for your concert but my Girlfriend doesn't know. şşş secret. This is a surprize. ı request for you, before you dont begin to... can you say ' xxx present to xxx's Girlfriend' . if you do this, ı gratefuled for you.. oldumu bilmiyorum ama bildiğim bu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çeviriye gir çevir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...