Film sektörü sizce de gereksiz ve saçma değil mi?

Hiç olmasın demiyorum ama hayattaki en önemli mevzuymuş gibi üzerine düşülmesini anlamıyorum. Hepsinin önceden yazılmış bir hikaye karakterini kameralar önünde oynadığını bile bile bu filmlere dikkat kesilip anlamaya çalışıyoruz ve bence bu durum insanlarımızın samimiyetsizliğini sahtekarlığını da pekiştiriyor. Belli bir karakteri en iyi şekilde oynayarak insanları en iyi şekilde kandırabilmek için oyuncular yıllarca eğitim alıp çokça çalışıyorlar. Bir de en önemli mevzuymuş gibi bu sektörün çalışanlarına yönetmenine , oyuncusuna çeşit türlü birçok yerde onlara yüksek itibar saygınlık popülerlik kazandıran hiçbir meslek grubuna hiçbiryerde olmadığı kadar gösterişli ödül törenleri düzenleniyor. Bir toplumu kalkındıracak , refaha kavuşturacak hayatın en önemli işlerini yapan meslek grubu mühendisliktir ; ama hiçbir yerde başarı kaydeden mühendisler için tek bir ödül töreni yapılmaz. Sizce niye film söktörünün üzerine bu kadar düşülüp çalışanlarına itibar gösteriliyor ; bu durum sizce de saçma ve gereksiz değil mi? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın her gerekli mevzu da hayati manada degeri olan şeylerde gerilerde kalmışken film sektöründeki insanlara gerçeğinden fazla değer vermenin saçmalığı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence saçma değil bende oyuncu olmak istiyorum sanat çok zordur bunu yapabilmek çok zordur bunu başarmak için bir yetenek lazım

0|0
    0|0
    • Gereksiz bir iş çıkar ve gereksiz gereksiz kendini bir karaktere bürünmeye zorlamanın ne anlamı var.

• Bu bir sanat. Yeriler beceremiyor diye gelip çamur atma sinema ya

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• senin şu an atıp tuttuğun platform bile sinema sektöründeki refleksiyon gibi gelişmeler sayesinde iletişimle birleşip interneti oluşturdu. Film sektörü olmasa bahsettiğin mühendislik alanlarında da gelişmeler olamazdı çünkü yaratıcı fikirler senaryoya dökülüp okunduğunda görsel canlanamayabiliyor insanlarda o kadar yetenek olamıyor özellikle teknik kişilerde ama örnek görseli görünce onun üzerine daha da oynayıp bilimsel ya da mühendislik alanlarında ilerleme kaydedebiliyorlar. Sonuçta 6 sanatın birleşimi 7. sanattır

1|1
    0|1
  • "Sanatsiz kalan bir milletin hayat damarlarindan biri kopmustur"

0|0
    0|1
Yükleniyor...