Kapat

Genel Kültür Bilgimi Nasıl Yükseltebilirim?

Genel kültürümün düşük olduğuna inanıyorum, nasıl yükseltebilirim?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bile aslında bir başlangıç sayılır... bol bol kitap okuyun sinemaya gidin... bu ne işime yarayacak demeyin okuyun sürekli... bıraktığımız alışkanlığımız okuma bu yüzden yeni neslin çoğu sizin gibi merak etmeyin.. Facebook twitter vb gibi sosyal medyada gördüğünüz herşeyi doğru kabul etmeyin araştırın.

0|1
    0|0
    • Rica , kardeş. Doğru söze ne hacet

• Geçen gün kitapçının önünden geçtim ve içerisinin boş olduğunu görünce giresim geldi ve birazcık dükkan sahibi ile hasbıhal ettik kendisinin bana söylediği bir gün insanlar geri kitaplara dönecekler ama o zaman okuyacak bir kitap bulabileceklerini sanmıyorum oldu... acı ama gerçek canım kitapların fiyatları 5-10 liralara düşmüş... ben çocukluğumdan hatırlıyorum... kiralardık kitapları okur geri verirdik.. arkadaşlar arasında tavsiye ederdik... şimdi biri bir resim hazırlıyor atıyor sosyal medyaya araştırıp bakıyorsunuz olay dünyanın bambaşka bir yerinde bambaşka bir şekilde olmuş... Okumak önemli olmasa ilk emir OKU olur muydu

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Aslinda bir ilgi alanin varsa uzerine gitmek daha iyi ama genel olarak merak etrigin bir kac seyi arastirarak ve cesitli belgeseller izleyerek yapabilirsin (belgesel olayi acayip hem daha cok merak etmene yol acar hemde cabalarsan bazi seyler aklinda kalir) bir seyi unuttugunu farkederaen arastir bak bir zaman sonra unutmazsin

0|0
    0|0
  • Önce ilgi alanı belirle tabii ki. Neler daha çok ilgini çekiyor. Örneğin tarihe karşı ilgin var. Tarihin neresinden başlamak istiyorsun ona göre İlber Ortaylı dinle mesela. Youtube gibi bir imkan var elimizde. Bunu değerlendirelim.

0|0
    0|0
  • Başbakanımızın konuşmalarını takip etmen yeterli, Amerika'yı müslümanların keşfettiğini ondan öğrendim :)

0|0
    0|0
  • Araştırmacı ruhunu ortaya çıkar zamanla gelişeceğine inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Itu ve eksi sozlukte takil ama itu favorim vikipedia oku bos vakitlerinde

0|0
    0|0
  • kitap oku

0|0
    0|0
  • yükseltilmez, geliştirilir, çoğaltılır

0|0
    0|0
  • kitap oku =))

0|0
    0|0
  • genel kültür ne acaba :D

0|0
    0|0
  • Her eline geçeni okuyarak bunu başarabilirsin

0|0
    0|0
  • Kitap oku belli haber sitelerini takip et köşe yazılarını okuyabilirsin bilmediğin bir seyi kokune kadar araştır ilginc şeyleri ogren vs vs.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Merak etmekten baslayabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...